Konkursy (225)

Konkurs – godz. 18:00

Wiadomości o konkursach z nagrodami (raz w tygodniu).

np. KONKURS: Ogłaszamy konkurs na nazwę chrześcijańskiego KABARETU. Do wygrania wartościowe książki. Swoje propozycje prosimy przysyłać do aplikacji, wraz z podaniem imienia i nazwiska. Na propozycje czekamy do piątku 25.09.2015 r. (włącznie) Nazwiska 5 laureatów zostaną opublikowane w sobotę 26.09.2015 r. na stronie www.pozytywnego.pl  Zapraszamy do udziału!

KONKURS: Pytanie: Jaką uroczystość obchodzimy w Kościele 01 listopada? Do wygrania płyta MP3 „Uwierz Bogu sercem”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 23.10.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 24.10.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Wszystkich Świętych

Nagrodzony: Małgorzata Nadzieja Masłowska 

KONKURS: Pytanie: Podaj imię i nazwisko nowego, młodego, beatyfikowanego Kościoła Katolickiego, którego beatyfikacja odbyła się 10 października tego roku. Do wygrania płyta MP3 „Uwierz Bogu sercem”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 16.10.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 17.10.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Carlo Acutis

Nagrodzony: Marek Blandzi 

KONKURS: Pytanie: Ile tajemnic liczy każda z czterech części różańca? Do wygrania płyta MP3 „Uwierz Bogu sercem”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 09.10.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 10.10.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 5

Nagrodzony: Marzena Barczyńska 

KONKURS: Pytanie: Kiedy w Kościele obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej? Do wygrania płyta zespołu „Pieśń chwały”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 02.10.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 03.10.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 7 października

Nagrodzony: Beata Krawczyk 

KONKURS: Pytanie: Podaj parametry fragmentu z Pisma Świętego: „A nadzieja zawieść nie może, ponieważ miłość Boża rozlana jest w sercach naszych przez Ducha Świętego, który został nam dany”. Do wygrania książka „M+P+J” ks. Piotra Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 04.09.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 05.09.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Rz 5, 5

Nagrodzony: Sławomir Mnich

KONKURS: Pytanie: Podaj parametry fragmentu z Pisma Świętego: „A nadzieja zawieść nie może, ponieważ miłość Boża rozlana jest w sercach naszych przez Ducha Świętego, który został nam dany”. Do wygrania książka „M+P+J” ks. Piotra Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 28.08.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 29.08.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: nie było prawidłowej odpowiedzi

KONKURS: Pytanie: Podaj parametry fragmentu z Pisma Świętego: „A nadzieja zawieść nie może, ponieważ miłość Boża rozlana jest w sercach naszych przez Ducha Świętego, który został nam dany”. Do wygrania książka „M+P+J” ks. Piotra Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 21.08.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 22.08.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: nie było poprawnej odpowiedzi 

KONKURS: Pytanie: Jaką uroczystość obchodzimy w Kościele Katolickim 26 sierpnia? Do wygrania książka „M+P+J” ks. Piotra Jarosiewicz. Dokładne odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 14.08.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 15.08.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY CZĘSTOCHOWSKIEJ

Nagrodzony: Anna Kubiak 

KONKURS: Pytanie: Jaką uroczystość obchodzimy w Kościele Katolickim 26 sierpnia? Do wygrania książka „M+P+J” ks. Piotra Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 07.08.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 08.08.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: nie było prawidłowej odpowiedzi

Nagrodzony: nikt nie został nagrodzony 

KONKURS: Pytanie: Jakie święto obchodzimy w Kościele Katolickim 15 sierpnia? Do wygrania płyta Iwony Pietrali. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 31.07.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 01.08.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: WNIEBOWZIĘCIE NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

Nagrodzony: Piotr Chrabąszcz 

Strona 1 z 12

Top