Konkursy (135)

Konkurs – godz. 18:00

Wiadomości o konkursach z nagrodami (raz w tygodniu).

np. KONKURS: Ogłaszamy konkurs na nazwę chrześcijańskiego KABARETU. Do wygrania wartościowe książki. Swoje propozycje prosimy przysyłać do aplikacji, wraz z podaniem imienia i nazwiska. Na propozycje czekamy do piątku 25.09.2015 r. (włącznie) Nazwiska 5 laureatów zostaną opublikowane w sobotę 26.09.2015 r. na stronie www.pozytywnego.pl  Zapraszamy do udziału!

KONKURS: Pytanie: Podaj parametry fragmentu z Pisma Świętego: „Owocem zaś ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie. Przeciw takim cnotom nie ma Prawa”. Do wygrania 2 bilety na rekolekcje STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary, które odbędą się 06.10.2018 r. na PGE Narodowym w Warszawie. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Na odpowiedzi czekamy do piątku 13.07.2018 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 14.07.2018 r. na stronie www.pozytywnego.pl Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Ga 5, 22 - 23

Nagrodzony: Filip Jańczuk

KONKURS: Pytanie: Podaj parametry fragmentu z Pisma Świętego:  „Podobnie także Duch przychodzi z pomocą naszej słabości. Gdy bowiem nie umiemy się modlić tak, jak trzeba, sam Duch przyczynia się za nami w błaganiach, których nie można wyrazić słowami”. Do wygrania książka H. Krzoska „Bóg znalazł mnie na ulicy”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 22.06.2018 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 23.06.2018 r. na stronie www.pozytywnego.pl Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Rz 8, 26

Nagrodzony: Wioletta Kowalczyk

KONKURS: Pytanie: Podaj parametry fragmentu z Pisma Świętego: „I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni”. Do wygrania książka H. Krzoska „Bóg znalazł mnie na ulicy”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 08.06.2018 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 09.06.2018 r. na stronie www.pozytywnego.pl Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Dz 4, 12

Nagrodzony: Joanna Premik

KONKURS: Pytanie: Podaj parametry fragmentu z Pisma Świętego: „A nadzieja zawieść nie może, ponieważ miłość Boża rozlana jest w sercach naszych przez Ducha Świętego, który został nam dany”. Do wygrania płyta CD „Ostrołęka – miasto pełne inspiracji”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 01.06.2018 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 02.06.2018 r. na stronie www.pozytywnego.pl Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Rz 5, 5

Nagrodzony: Lilianna Szewczyk

KONKURS: Pytanie: Podaj parametry fragmentu z Pisma Świętego: „A Pocieszyciel, Duch Święty, którego Ojciec pośle w moim imieniu, On was wszystkiego nauczy i przypomni wam wszystko, co Ja wam powiedziałem”. Do wygrania płyta CD „Wołam do Ciebie”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 25.05.2018 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 26.05.2018 r. na stronie www.pozytywnego.pl Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: J 14, 26

Nagrodzony: s. Marcela Banach

KONKURS: Pytanie: Jak potocznie nazywamy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa? Do wygrania płyta CD „Wiara, Nadzieja, Miłość. Tryptyk Smoleński”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 18.05.2018 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 19.05.2018 r. na stronie www.pozytywnego.pl Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Boże Ciało

Nagrodzony: Monika Włodarczyk

KONKURS: Pytanie: Którego października, tego roku, odbędzie się w Warszawie spotkanie STADION MŁODYCH? Do wygrania płyta CD „Modlitwy nazaretańskie”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 11.05.2018 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 12.05.2018 r. na stronie www.pozytywnego.pl Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 06 października

Nagrodzony: Justyna Kraska

KONKURS: Pytanie: W którym rozdziale Dziejów Apostolskich jest mowa o nawróconym dworzaninie etiopskim? Do wygrania płyta CD „Uwierz Bogu sercem” o. John Bashobora. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 04.05.2018 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 05.05.2018 r. na stronie www.pozytywnego.pl Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 8

Nagrodzony: Grzegorz Szulc

KONKURS: Pytanie: W którym rozdziale Ewangelii według św. Mateusza znajduje się Przypowieść o skarbie i perle? Do wygrania płyta CD zespołu AVE. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 27.04.2018 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 28.04.2018 r. na stronie www.pozytywnego.pl Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 13

Nagrodzony: s. Marcela Banach

KONKURS: Pytanie: Ile rozdziałów ma Ewangelia według św. Jana? Do wygrania płyta z konferencjami ks. Marka Dziewieckiego. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 20.04.2018 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 21.04.2018 r. na stronie www.pozytywnego.pl Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 21

Nagrodzony: Dagmara Fret

Strona 1 z 7
Top