Konkursy (203)

Konkurs – godz. 18:00

Wiadomości o konkursach z nagrodami (raz w tygodniu).

np. KONKURS: Ogłaszamy konkurs na nazwę chrześcijańskiego KABARETU. Do wygrania wartościowe książki. Swoje propozycje prosimy przysyłać do aplikacji, wraz z podaniem imienia i nazwiska. Na propozycje czekamy do piątku 25.09.2015 r. (włącznie) Nazwiska 5 laureatów zostaną opublikowane w sobotę 26.09.2015 r. na stronie www.pozytywnego.pl  Zapraszamy do udziału!

KONKURS: Pytanie: Jak nazywa się dzień, który otwiera i rozpoczyna Wielki Tydzień? Do wygrania książka „Z góry dziękuję” ks. Rafała Jarosiewicza i Marcina Jakimowicza. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 03.04.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 04.04.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: NIEDZIELA PALMOWA

Nagrodzony: Katarzyna Wirkowska 

KONKURS: Pytanie: Ile stacji w Drodze Krzyżowej to stacje mówiące o upadku Jezusa? Do wygrania książka „Z góry dziękuję” ks. Rafała Jarosiewicza i Marcina Jakimowicza. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 27.03.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 28.03.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 3

Nagrodzony: Karolina Biedka 

KONKURS: Pytanie: Jak nazywana jest IV niedziela Wielkiego Postu? Do wygrania książka „Z góry dziękuję” ks. Rafała Jarosiewicza i Marcina Jakimowicza. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 20.03.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 21.03.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: LAETARE, NIEDZIELA RADOŚCI

Nagrodzony: Damian Prus

KONKURS: Pytanie: Który papież wprowadził zwyczaj posypywania głów popiołem, jako obowiązujący w całym Kościele? Do wygrania książka „Z góry dziękuję” ks. Rafała Jarosiewicza i Marcina Jakimowicza. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 13.03.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 14.03.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Urban II

Nagrodzony: Martyna Siepielska

KONKURS: Pytanie: Podaj parametry fragmentu z Pisma Świętego: „I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni”. Do wygrania płyta „Rozpoznać Boże Miłosierdzie”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 06.03.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 07.03.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Dz 4, 12

Nagrodzony: Karolina Biedka

KONKURS: Pytanie: Podaj tytuł najnowszej encykliki papieża Franciszka. Do wygrania płyta „Rozpoznać Boże Miłosierdzie”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 28.02.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 29.02.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Querida Amazonia

Nagrodzony: Piotr Połomski

KONKURS: Pytanie: Podaj rok kanonizacji św. Urszuli Ledóchowskiej, której myśli rozsyłamy w lutym przez aplikację SMS Z NIEBA. Do wygrania płyta „Rozpoznać Boże Miłosierdzie”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 21.02.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 22.02.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 2003 r.

Nagrodzony: Amelia Słomińska 

KONKURS: Pytanie: Podaj parametry fragmentu z Pisma Świętego: „A nadzieja zawieść nie może, ponieważ miłość Boża rozlana jest w sercach naszych przez Ducha Świętego, który został nam dany”. Do wygrania płyta „Rozpoznać Boże Miłosierdzie”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 14.02.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 15.02.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Rz 5, 5

Nagrodzony: Adam Zięba 

KONKURS: Pytanie: Podaj parametry fragmentu z Pisma Świętego: „A Pocieszyciel, Duch Święty, którego Ojciec pośle w moim imieniu, On was wszystkiego nauczy i przypomni wam wszystko, co Ja wam powiedziałem”. Do wygrania płyta „Rozpoznać Boże Miłosierdzie”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 07.02.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 08.02.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: J 14, 26

Nagrodzony: Agata Piotrowska 

KONKURS: Pytanie: Podaj parametry fragmentu z Pisma Świętego „Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajemnego, co by nie było poznane i na jaw nie wyszło”. Do wygrania płyta „Moc uwielbienia”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 31.01.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 01.02.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Łk 8, 17

Nagrodzony: Wioleta Hildebrandt

Strona 1 z 11

Top