poniedziałek, 01 sierpień 2016 09:51

Zarząd

Członkowie Zarządu Fundacji SMS z NIEBA:

 

Ksiądz Rafał Jarosiewicz - Urodziłem się 03 czerwca 1976 r. w Białej Podlaskiej. W 2002 roku ukończyłem Wyższe Seminarium Duchowne im. Jana Pawła II w Siedlcach - Nowym Opolu, specjalizując się w tematyce ewangelizacji. Święcenia kapłańskie przyjąłem 15 czerwca 2002 r. w katedrze siedleckiej z rąk bp Zbigniewa Kiernikowskiego. Od 2010 r. posługuję w diecezji koszalińsko – kołobrzeskiej. Pełnię funkcję dyrektora Szkoły Nowej Ewangelizacji św. Jana Pawła II i bł. Matki Teresy z Kalkuty oraz prezesa Fundacji SMS Z NIEBA. Jestem Misjonarzem Miłosierdzia. Jestem ewangelizatorem i rekolekcjonistą znanym z oryginalnych pomysłów i nietypowo prowadzonych inicjatyw (Sms z Nieba, Boży telefon, 24 godzinna lekcja religii, Biblioteka dla zmarłych, Przystań z Jezusem, Jezus na stadionie, Mobilny konfesjonał, Chrześcijańska Księga Rekordów, Ewangelia na dachach). Zgłosiłem do Księgi Rekordów Guinessa najdłuższy, a jednocześnie najtańszy na świecie rachunek telefoniczny. Od lat prowadzę stronę www.4800sekund.kdm.pl Jestem autorem książek („Miłość chodzi po Woodstocku”, „Ewangelizacja bez granic, czyli 144 i tysiące nieodkrytych sposobów głoszenia Pana”, Krótki przewodnik po modlitwie”, „Z góry dziękuję”, „Słodkie kłamstwa 24 godziny na dobę”, „Miękkie lądowanie”), konferencji, muzyki i tekstów. Przez wiele lat byłem związany z Ogólnopolską Inicjatywą Ewangelizacyjną Przystanek Jezus. Współpracuję z hip - hopowym chrześcijańskim zespołem Full Power Spirit. Prowadzę i inicjuję dziesiątki rekolekcji i kursów ewangelizacyjnych w całej Polsce, a także za granicą. Kiedy się przedstawiam, to mówię o sobie - zwykły ksiądz katolicki. Bo choć ja jestem "zwykły", to niezwykłe jest to, co Bóg czyni w moim życiu, a także wykorzystując mnie dla innych. Kapłaństwo w całym jego wymiarze poprzez odkrywanie Boga w Jego Słowie, głoszenie Jezusa, sprawowanie sakramentów jest moją pasją. Moją wiarę budują spotkania z ludźmi, rozmowy o życiu, realizowanie marzeń, które Bóg wkłada nam w serce i pragnie byśmy przemieniali je w realne zadania. Relacja z Bogiem jest dla mnie inspiracją.

 

 

 

Magdalena Grajewska Kobieta, która odkryła swoją misję w Kościele i poprzez swoje dary i talenty służy Bogu. Ma niezwykły zmysł organizacyjny. Dlatego też zajmuje się sprawami biurowymi i administracyjnymi w Fundacji oraz podczas różnych wydarzeń przez nią organizowanych. Z wykształcenia technik – ekonomista oraz teolog. Z zamiłowania korektor tekstów. Prowadzi firmę Boskie Eventy, gdzie zajmuje się księgowością, administracją. Jest także trenerem Kompasu Kariery oraz prowadzi Biblijne Kursy Finansowe.

 

Joanna Trusiło Od 33 lat jestem w szczęśliwym związku małżeńskim, którego owocem jest szóstka wspaniałych dzieci i wciąż poszerzające się grono wnucząt. Z wykształcenia jestem plastykiem, a zawodowo zajmuję się fotografią i prowadzę swoją firmę. Od 2010 roku należę do Szkoły Nowej Ewangelizacji. W swojej parafii jestem animatorką grupy młodzieżowej.

 

 

 

Magdalena Plucner Jestem absolwentką Szkoły Muzycznej II stopnia w Poznaniu w klasie skrzypiec oraz teologii na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Szczecińskiego w Koszalinie. Jestem autorką tekstów, muzyki i scenariuszy oraz założycielką zespołu „Pieśń Chwały”. Od dwudziestu lat głoszę Ewangelię, prowadząc rekolekcje i misje w Polsce oraz za granicą, a także posługując w zespołach muzycznych, jako lider uwielbienia, wokalistka, gitarzystka oraz pianistka. Jestem członkiem Szkoły Nowej Ewangelizacji. Założyłam Akademię Rozwoju Talentów kształcącą między innymi ewangelizatorów, głoszących, liderów i muzyków. Współorganizuję kilka największych katolickich spotkań w Polsce, np. Jezus na stadionie, Słowo stało się ciałem. Jestem pomysłodawczynią serii konferencji dla kobiet Queen Style, autorką książki „Umiłowana czyli kobieta z klasą” oraz właścicielką firmy „Dla Jezusa”

   

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Top