niedziela, 10 czerwiec 2018 11:21

300 kapłanów

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Drodzy,

Z okazji 200-lecia istnienia diecezji siedleckiej dane mi było wczoraj (09 czerwca 2018 r.) sprawować uroczystą Mszę Świętą, w katedrze, w Siedlcach, której przewodniczył Prymas Polski abp Wojciech Polak. 
W czasie uroczystości, wraz z innymi księżmi, zostaliśmy rozesłani jako Misjonarze Jubileuszowi do poprowadzenia misji ewangelizacyjnych w diecezji siedleckiej, które będą kontynuacją jubileuszu i potrwają cztery lata.

W związku z tym chcę podzielić się z Wami pragnieniem, które ufam zrodził Jezus w moim sercu...

Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości pragnę najpierw zaprosić 100 kapłanów z całej Polski, a z racji 200-lecia istnienia diecezji siedleckiej (jako, że pochodzę z tej diecezji) chcę dodatkowo zaprosić 200 kapłanów z diecezji siedleckiej, którzy chcieliby posługiwać młodym ludziom sakramentem Pokuty i Pojednania na 12-godzinnych rekolekcjach STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary, 06 października 2018 r. na PGE Narodowym w Warszawie.

Moich braci kapłanów poproszę w najbliższym czasie (kilka dni) o kontakt - podam wtedy e-mail osoby odpowiedzialnej...

 Na https://www.facebook.com/jarosiewicza/ wrzucam kilka zdjęć z dzisiejszej uroczystości, a całą obszerną relację foto oraz video możecie znaleźć na stronie:

http://podlasie24.pl//miasto-siedlce/kosciol/zakonczyly-sie-centralne-obchody-jubileuszu-200-lecia-diecezji-siedleckiej-26114.html 

Z kapłańskim błogosławieństwem na pięknie przeżytą niedzielę - ks. Rafał Jarosiewicz

Czytany 139 razy Ostatnio zmieniany sobota, 23 czerwiec 2018 20:15

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Top