sobota, 04 sierpień 2018 19:52

Przeczytaj newsa

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Nieustannie dostaję świadectwa uzdrowień z prowadzonych rekolekcji... Dziękuję za nie... Oto jedno z nich:

Na rekolekcje pojechałem bez większego przekonania, że coś się wydarzy. Zwłaszcza, że obiawy moich chorób się nasiliły tuż przed wyjazdem na rekolekcje. A tego samego roku (2016) doświadczyłem głębokiego nawrócenia, i to był jeszcze czas takiego zagubienia w tym wszystkim, co się wydarzyło.

Chorowałem od dobrych 20 lat na przewlekłe zapalenie żołądka, refluks oraz alergię chyba na wszystkie możliwe rzeczy (zarówno pokarmy jak i pyłki).
Na rekolekcjach, już na samym początku była modlitwa o uzdrowienie chorego żołądka. Poczułem ciepło w ciele i wiedziałem, że Bóg mnie uzdrowił. Byłem taki szczęśliwy. Bardzo dużo płakałem (ze szczęścia). Po koronce do Bożego Miłosierdzia było kolejne poznanie i modlitwa o uzdrowienie z alergii. Wiedziałem,że to jest do mnie ale nie chciałem tego przyjąć. Powiedziałem ,,Jezu to dla mnie za dużo na jeden dzień''- wtedy usłyszałem głos, który powiedział mi cyt.: ,,Przyjmuj to,co ci daję''. Odpowiedziałem dobrze i jakby mnie prąd przeszył po całym ciele. Zacząłem płakać i wiedziałem, że otrzymałem kolejne uzdrowienie. Wtedy też usłyszałem ten sam głos, który powiedział do mnie cyt.: ,,Opowiadaj o moich cudach i twoim nawróceniu''. Ten sam głos słyszałem jeszcze raz po kilku dniach w samochodzie, słuchając głośno muzyki cyt.: ,,wyłącz to bo nie możesz się modlić". Od tamtej pory bardzo dużo się modlę m.in. w samochodzie. Miało też miejsce trzecie uzdrowienie wtedy na rekolekcjach. Już na sam koniec ks.Rafał powiedział, żeby już o nic nie prosić tylko dziękować za wszystko,co otrzymaliśmy. Więc stałem z uniesionymi rękoma i wielbiłem Boga. Wtedy też ks.Rafał powiedział cyt.: ,,pomódlmu się jeszcze o bolące kolana". Zacząłem się cały trząść i wtedy cały ból odszedł (bolały mnie bardzo kolana, ponieważ miałem chore stawy). Tego dnia nie zapomnę do końca życia. Od tamtego dnia nie mam problemów z rzoładkiem i nie mam alergii. Chwała Panu!

Ps. 1
Kiedy głoszona jest Ewangelia - Pan Jezus potwierdza naukę znakami! Wierzę, że takie i większe cuda Pan Jezus uczyni na Stadionie Młodych!

Ps. 2
Jest dostępny w necie film, o który są pytania z TV: https://www.youtube.com/watch?v=Elz_HAP6WK4 

Ps. 3
Wszystkim pytającym: Co z "krzyżem"? - mówię: To nie jest priorytet! To marzenie, aby w roku 100 rocznicy odzyskania Niepodległości - mogło się to stać. Pismo zostało złożone, ale od tych którzy o tym decydują będzie zależało wypożyczenie. W każdej decyzji (na tak i na nie) uwielbimy Boga!

Ps. 4
Ogłaszamy kolejną "dwudziestą siódmą" osobę, która m.in. będzie siać dobre słowo, podpisywać swoje książki na Stadionie Młodych w "Strefie inspiracji":
27. Tomasz Terlikowski
Ciąg dalszy nastąpi...

Ps. 5
Ujawniamy też kolejny - 20 prezent (z 72 innych prezentów)
dla pierwszych 800 organizatorów grup! (Pomimo tysięcy biletów już rozprowadzonych jeszcze nie ma 800 grup!)
20. Płyta DVD z pytaniami do ks. Biskupa Edwarda Dajczaka

Ps. 6
Jak zawsze - prosimy o udostępnienie i z serca bardzo dziękujemy!

Ps. 7
Przypominamy:

* Ciągle zapraszamy księży do pomocy i zgłaszania się na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

* Wszystkich chętnych do posługi w wolontariacie prosimy o zgłaszanie się na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Ps. 8
Zobacz nowy film i polub nowy kanał: SMS Z NIEBA TV na youtube - dzięki!

Ps. 9
Zgadnijcie, jaki najstarszy pojazd pojawi się na spotkaniu Stadion Młodych: włącz pełnię wiary? Proszę o wpisy w komentarzach na https://www.facebook.com/jarosiewicza/ pod odpowiednim postem. Do wygrania 5 biletów!

Ps. 10
Gedeonitów jest obecnie 70/300

Ps. 11
Hejty i komentarze nie na temat usuwamy.

ks. Rafał Jarosiewicz
&Ekipa STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary

Czytany 312 razy
Więcej w tej kategorii: « 26/50! DRUGA SCENA na rekolekcjach! »

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Top