środa, 22 kwiecień 2020 13:29

Młodzi w akcji "Zanurzeni w miłości"

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kochani, w minioną niedzielę - Niedzielę Miłosierdzia - zaprosiliśmy młodzież z całej Polski do włączenia się w ogólnopolską inicjatywę charytatywną "Zanurzeni w miłości".

Duszpasterstwo młodzieży diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej wraz z Fundacją SMS Z NIEBA uruchomiło zbiórkę na respirator dla jednego ze szpitali w Poznaniu, który od lat służy pomocą medyczną na spotkaniach młodych, na polach lednickich - "Lednica2000", zapoczątkowanych przez śp. o. Jana Górę. Inicjatywa ta jest jedną z wielu form pomocy w czasie pandemii koronawirusa.

To właśnie młodzi stali się inspiracją do tej zbiórki i podrzucili taki pomysł! 
Zbiórka będzie dłuższa, niż poprzednie, gdyż chcemy, aby jak najwięcej młodzieży włączyło się w tą inicjatywę drobnymi datkami, ale z głębi serca.
Wpłat można dokonywać wchodząc na stronę www.zanurzeniwmilosci.pl poprzez BLIK, portfel Google, płatność kartą lub tradycyjnym przelewem na nr konta: 38 1090 1711 0000 0001 4276 4188 (tytuł wpłaty: DAROWIZNA na respiratory)
Ważna informacja: 100% kwot, które wpływają na konto jest przeznaczone na respiratory. Wszelkie koszty przeprowadzenia inicjatywy "Zanurzeni w miłości" organizatorzy pokrywają z własnych środków.
Bardzo chcemy, aby jak najwięcej młodych osób dowiedziało się o tej akcji. Dlatego prosimy: dołączcie do akcji, udostępniajcie informacje na swoich social mediach, wysyłajcie smsy z info, mówicie znajomym.
Bądźmy razem! Róbmy dobro! Wspólnie możemy wiele!
Jesteśmy na Facebooku www.facebook.com/smsznieba
gdzie na bieżąco wrzucamy garść świeżych informacji odnośnie akcji.
Niech ten Tydzień Miłosierdzia będzie Tygodniem Młodych!

Wejdź na stronę www.zanurzeniwmilosci.pl i dołącz do akcji. 

ks. Rafał Jarosiewicz & Ekipa "Zanurzeni w miłości"


Ps. O wpłatach będziemy informować, w tym tygodniu, raz dziennie o godzinie 21.37 na oficjalnej stronie akcji www.zanurzeniwMilosci.pl 

Dane Fundacji:
Fundacja SMS Z NIEBA
ul. Bolesława Chrobrego 7
75-063 Koszalin
tel. biura: 737 635 502 (godz. 10:00 - 16:00, pon-pt)
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Oficjalna strona Fundacji: www.smsznieba.pl  
Czytany 154 razy Ostatnio zmieniany środa, 22 kwiecień 2020 13:37

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Top