piątek, 04 grudzień 2020 10:35

Odblokowani!

Napisał
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Nie wiem na ile, nie wiem, jak będzie dalej, nie wiem czy nas nie skasują, ale nas po kilku tygodniach odblokowali!!!

To piękna wiadomość na początek pierwszego dnia rekolekcji (jeszcze zapisy trwają www.RekolekcjeAdwentowe.pl). Wszystkie funkcje publikowania i udostępniania zostały na nowo przywrócone! Strona www.smsznieba.pl możliwa jest na nowo do udostępniania, linkowania, wstawiania na fb. Ona działa!!!

Nie chcę spekulować (choć takie głosy do nas dochodzą), że fb wycofał się wobec kilkunastu różnych mediów, które o tym zaczęły pisać, ale jest faktem, że przez te publikacje zrobiło się głośno o sprawie.

Chcę podziękować wszystkim tym telewizjom, rozgłośniom, portalom, gazetom, które nie bały się o tym mówić i sprawy nagłaśniać.

Zrobiliśmy na szybko (przed chwilą) zestawienie logotypów, aby choć tak symbolicznie podziękować tym, którzy błyskawicznie pokazali dyskryminowanie fundacji i ograniczenia, które na nas zostały nałożone. Jeśli kogoś pominęliśmy - przepraszamy i dodamy w kolejnej planszy...

W imieniu całej Fundacji SMS z Nieba dziękuję za Wasze wsparcie i pisanie do fb o zdjęcie blokad!

Dziękuję Wszystkim! Kochane Ludziska działamy dalej!

W imieniu fundacji:
Ks. Rafał JarosiewiczPs. Z serca dziękujemy szczególnie TYM z Was, którzy u siebie udostępnili na fb to, co pisaliśmy o sprawie!

Czytany 114 razy

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Top