Konkursy (272)

Konkurs – godz. 18:00

Wiadomości o konkursach z nagrodami (raz w tygodniu).

np. KONKURS: Ogłaszamy konkurs na nazwę chrześcijańskiego KABARETU. Do wygrania wartościowe książki. Swoje propozycje prosimy przysyłać do aplikacji, wraz z podaniem imienia i nazwiska. Na propozycje czekamy do piątku 25.09.2015 r. (włącznie) Nazwiska 5 laureatów zostaną opublikowane w sobotę 26.09.2015 r. na stronie www.pozytywnego.pl  Zapraszamy do udziału!

KONKURS: Pytanie: Wymień imiona trzech Archaniołów, których święto obchodzimy w Kościele Katolickim 29 września. Do wygrania książka „Moc uwielbienia”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 24.09.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 25.09.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: nie było poprawnej odpowiedzi

KONKURS: Pytanie: Kiedy obchodzimy w Kościele wspomnienie liturgiczne św. Stanisława Papczyńskiego? Do wygrania książka „Moc uwielbienia”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 17.09.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 18.09.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 18 maja

Nagrodzony: Anna Zurek 

KONKURS: Pytanie: Którego września obchodzimy w Kościele Katolickim święto Podwyższenia Krzyża Świętego? Do wygrania książka „Moc uwielbienia”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 10.09.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 11.09.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 14 września

Nagrodzony: Monika Helowicz 

KONKURS: Pytanie: Kiedy w Kościele Katolickim obchodzimy Święto Archaniołów – Michała, Rafała i Gabriela? Do wygrania książka J. Kornackiego „Ogrody Bożych cudów”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 03.09.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 04.09.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 29 września

Nagrodzony: Anna Zurek 

KONKURS: Pytanie: Którego września obchodzimy w Kościele Katolickim święto św. Stanisława Kostki? Do wygrania książka J. Kornackiego „Ogrody Bożych cudów”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 27.08.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 28.08.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 18 września

Nagrodzony: Marta Zakrzewska 

KONKURS: Pytanie: Jak brzmią słowa modlitwy o. Dolindo Ruotolo? Do wygrania książka J. Kornackiego „Ogrody Bożych cudów”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 20.08.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 21.08.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Jezu Ty się tym zajmij!

Nagrodzony: Agnieszka Dróżdż 

KONKURS: Pytanie: Jak brzmi imię i nazwisko świętego, którego myśli rozsyłane są codziennie o godz. 07:30, w sierpniu, poprzez aplikację SMS Z NIEBA? Do wygrania książka J. Kornackiego „Ogrody Bożych cudów”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 13.08.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 14.08.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: św. Jan Maria Vianney

Nagrodzony: Maria Tolyz 

KONKURS: Pytanie: Podaj parametry fragmentu z Pisma Świętego: „Łaską bowiem jesteście zbawieni przez wiarę. A to pochodzi nie od was, lecz jest darem Boga: nie z uczynków, aby się nikt nie chlubił”. Do wygrania książka Grzegorza Miecznikowskiego i ks. Rafała Jarosiewicza „Miłość chodzi po ulicach”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 06.08.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 07.08.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Ef 2, 8 - 9

Nagrodzony: Magdalena Mazurek 

KONKURS: Pytanie: Podaj parametry fragmentu z Pisma Świętego: „Łaską bowiem jesteście zbawieni przez wiarę. A to pochodzi nie od was, lecz jest darem Boga: nie z uczynków, aby się nikt nie chlubił”. Do wygrania książka Grzegorza Miecznikowskiego i ks. Rafała Jarosiewicza „Miłość chodzi po ulicach”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 30.07.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 31.07.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Nie było poprawnej odpowiedzi

KONKURS: Pytanie: Jakie wspomnienie obchodziliśmy w Kościele Katolickim 16 lipca? Do wygrania książka Grzegorza Miecznikowskiego i ks. Rafała Jarosiewicza „Miłość chodzi po ulicach”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 23.07.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 24.07.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel

Nagrodzony: Anna Zurek

Strona 1 z 14

Top