Konkursy (237)

Konkurs – godz. 18:00

Wiadomości o konkursach z nagrodami (raz w tygodniu).

np. KONKURS: Ogłaszamy konkurs na nazwę chrześcijańskiego KABARETU. Do wygrania wartościowe książki. Swoje propozycje prosimy przysyłać do aplikacji, wraz z podaniem imienia i nazwiska. Na propozycje czekamy do piątku 25.09.2015 r. (włącznie) Nazwiska 5 laureatów zostaną opublikowane w sobotę 26.09.2015 r. na stronie www.pozytywnego.pl  Zapraszamy do udziału!

KONKURS: Pytanie: Jak brzmi tytuł adhortacji apostolskiej św. Jana Pawła II o zadaniach rodziny chrześcijańskiej w świecie współczesnym? Do wygrania płyta MP3 „Rozpoznać Boże miłosierdzie” – ks. R. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 15.01.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 16.01.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: FAMILIARIS CONSORTIO

Nagrodzony: Anna Majchrzak

KONKURS: Pytanie: Jak brzmi tytuł adhortacji apostolskiej św. Jana Pawła II o zadaniach rodziny chrześcijańskiej w świecie współczesnym? Do wygrania płyta MP3 „Rozpoznać Boże miłosierdzie” – ks. R. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 08.01.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 09.01.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: nie było prawidłowej odpowiedzi

Nagrodzony: nikt nie został nagrodzony

KONKURS: Pytanie: Kiedy w Kościele obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego i jak inaczej je nazywamy? Do wygrania płyta „Pytania do sumienia – przygotowanie do spowiedzi”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 01.01.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 02.01.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 02 lutego, Matki Bożej Gromnicznej

Nagrodzony: Anna Serafin   

KONKURS: Pytanie: Jaką nazwę nosi Msza Święta, sprawowana o północy z 24/25 grudnia? Do wygrania płyta „Pytania do sumienia – przygotowanie do spowiedzi”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 25.12.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 26.12.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Pasterka

Nagrodzony: Joanna Kapłańska 

KONKURS: Pytanie: Co oznacza zapis C+M+B, który piszemy na drzwiach w Uroczystość Objawienia Pańskiego? Do wygrania płyta „Pytania do sumienia – przygotowanie do spowiedzi”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 18.12.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 19.12.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Christus Mansionem Benedicat - Niech Chrystus błogosławi ten dom 

Nagrodzony: Monika Wolska 

KONKURS: Pytanie: Jak brzmi hasło roku duszpasterskiego 2020/2021? Do wygrania płyta „Pytania do sumienia – przygotowanie do spowiedzi”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 11.12.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 12.12.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: „Zgromadzeni na świętej wieczerzy” 

Nagrodzony: Agnieszka Cisińska 

KONKURS: Pytanie: Jakie święto liturgiczne obchodzimy w Kościele Katolickim 28 grudnia? Do wygrania film DVD „Największy z cudów”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 04.12.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 05.12.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Świętych Młodzianków męczenników

Nagrodzony: Małgorzata Masłowska 

KONKURS: Pytanie: W którym rozdziale Dziejów Apostolskich jest mowa o nawróconym dworzaninie etiopskim? Do wygrania film DVD „Największy z cudów”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 27.11.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 28.11.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 8

Nagrodzony: Anna Serafin 

KONKURS: Pytanie: Podaj tytuł najnowszej encykliki papieża Franciszka. Do wygrania film DVD „Największy z cudów”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 20.11.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 21.11.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Fratelli Tutti

Nagrodzony: Monika Wolska 

KONKURS: Pytanie: Jak nazywamy trzecią niedzielę Adwentu? Do wygrania film DVD „Największy z cudów”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 13.11.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 14.11.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Gaudete

Nagrodzony: Aleksandra Sidor 

Strona 1 z 12

Top