Konkursy (310)

Konkurs – godz. 18:00

Wiadomości o konkursach z nagrodami (raz w tygodniu).

np. KONKURS: Ogłaszamy konkurs na nazwę chrześcijańskiego KABARETU. Do wygrania wartościowe książki. Swoje propozycje prosimy przysyłać do aplikacji, wraz z podaniem imienia i nazwiska. Na propozycje czekamy do piątku 25.09.2015 r. (włącznie) Nazwiska 5 laureatów zostaną opublikowane w sobotę 26.09.2015 r. na stronie www.pozytywnego.pl  Zapraszamy do udziału!

KONKURS: Pytanie: Która księga w całym Piśmie Świętym jest najkrótsza, a która najdłuższa? Do wygrania książka „Bóg znalazł mnie na ulicy”, H. Krzoska. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 01.07.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 02.07.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: NAJKRÓTSZA: 2 LIST ŚW. JANA, NAJDŁUŻSZA: KSIĘGA PSALMÓW

Nagrodzony: Bartłomiej Żukowski 

KONKURS: Pytanie: W którym roku papież Pius XI ogłosił doktorem Kościoła św. Jana od Krzyża? Do wygrania książka „Bóg znalazł mnie na ulicy”, H. Krzoska. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 24.06.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 25.06.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: 1926 r.

Nagrodzony: Karolina Garbera

KONKURS: Pytanie: Jakie święto obchodzimy w Kościele Katolickim 15 sierpnia? Do wygrania książka „Bóg znalazł mnie na ulicy”, H. Krzoska. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 17.06.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 18.06.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: WNIEBOWZIĘCIE NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

Nagrodzony: Magdalena Nowakowska 

KONKURS: Pytanie: Podaj parametry fragmentu z Pisma Świętego: „I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni”. Do wygrania książka „Bóg znalazł mnie na ulicy”, H. Krzoska. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 10.06.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 11.06.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: Dz 4, 12

Nagrodzony: Agata Żybura 

KONKURS: Pytanie: Podaj pełną nazwę pierwszej encykliki papieża Franciszka (po polsku i po łacinie). Do wygrania płyta „Wstań”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 03.06.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 04.06.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: LUMEN FIDEI – ŚWIATŁO WIARY

Nagrodzony: Anna Kolbusz 

KONKURS: Pytanie: Podaj parametry fragmentu z Pisma Świętego: „A nadzieja zawieść nie może, ponieważ miłość Boża rozlana jest w sercach naszych przez Ducha Świętego, który został nam dany”. Do wygrania płyta „Wstań”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 27.05.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 28.05.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: Rz 5, 5

Nagrodzony: Barbara Czukiewska 

KONKURS: Pytanie: Podaj parametry fragmentu z Pisma Świętego: „A Pocieszyciel, Duch Święty, którego Ojciec pośle w moim imieniu, On was wszystkiego nauczy i przypomni wam wszystko, co Ja wam powiedziałem”. Do wygrania płyta „Wstań”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 20.05.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 21.05.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: J 14, 26

Nagrodzony: Karolina Garbera 

KONKURS: Pytanie: Kiedy obchodzimy w Kościele wspomnienie liturgiczne św. Stanisława Papczyńskiego? Do wygrania płyta „Wstań”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 13.05.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 14.05.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: 18 maja

Nagrodzony: Beata Mariańczyk 

KONKURS: Pytanie: Jak brzmi łacińska nazwa encykliki Jana Pawła II O Bożym Miłosierdziu? Do wygrania książka „Siedem” ks. R. Jarosiewicz, ks. P. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 06.05.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 07.05.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: DIVES IN MISERICORDIA

Nagrodzony: Anna Kolbusz 

KONKURS: Pytanie: Jak potocznie nazywamy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa? Do wygrania książka „Siedem” ks. R. Jarosiewicz, ks. P. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 29.04.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 30.04.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: BOŻE CIAŁO

Nagrodzony: Anna Romaniuk 

Strona 1 z 16

Top