Konkursy (155)

Konkurs – godz. 18:00

Wiadomości o konkursach z nagrodami (raz w tygodniu).

np. KONKURS: Ogłaszamy konkurs na nazwę chrześcijańskiego KABARETU. Do wygrania wartościowe książki. Swoje propozycje prosimy przysyłać do aplikacji, wraz z podaniem imienia i nazwiska. Na propozycje czekamy do piątku 25.09.2015 r. (włącznie) Nazwiska 5 laureatów zostaną opublikowane w sobotę 26.09.2015 r. na stronie www.pozytywnego.pl  Zapraszamy do udziału!

KONKURS: Pytanie: Podaj parametry fragmentu z Pisma Świętego: „Owocem zaś ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie. Przeciw takim cnotom nie ma Prawa”. Do wygrania płyta „Pytania do sumienia” – przygotowanie do spowiedzi. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 15.02.2019 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 16.02.2019 r. na stronie www.pozytywnego.pl Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Ga 5, 22 - 23

Nagrodzony: Damian Prus

KONKURS: Pytanie: Podaj parametry fragmentu z Pisma Świętego: „A nadzieja zawieść nie może, ponieważ miłość Boża rozlana jest w sercach naszych przez Ducha Świętego, który został nam dany”. Do wygrania płyta „Pytania do sumienia” – przygotowanie do spowiedzi. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 08.02.2019 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 09.02.2019 r. na stronie www.pozytywnego.pl Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Rz 5, 5

Nagrodzony: Daria Laudańska

KONKURS: Pytanie: W którym roku został kanonizowany św. Jan Bosko? Do wygrania płyta „Pieśń chwały”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 01.02.2019 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 02.02.2019 r. na stronie www.pozytywnego.pl Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 1934 r.

Nagrodzony: Małgorzata Sadowska

KONKURS: Pytanie: Jakie święto liturgiczne obchodzimy w Kościele Katolickim 28 grudnia? Do wygrania płyta MP3 „Moc uwielbienia”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 28.12.2018 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 29.12.2018 r. na stronie www.pozytywnego.pl Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Świętych Młodzianków męczenników

Nagrodzony: Adam Byszuk

KONKURS: Pytanie: Jak nazywamy trzecią niedzielę Adwentu? Do wygrania płyta MP3 „Moc uwielbienia”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 14.12.2018 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 15.12.2018 r. na stronie www.pozytywnego.pl Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Gaudete

Nagrodzony: Kamila Czugaj

KONKURS: Pytanie: Podaj parametry fragmentu z Pisma Świętego: „Łaską bowiem jesteście zbawieni przez wiarę. A to pochodzi nie od was, lecz jest darem Boga: nie z uczynków, aby się nikt nie chlubił”. Do wygrania płyta MP3 „Moc uwielbienia”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 07.12.2018 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 08.12.2018 r. na stronie www.pozytywnego.pl Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Ef 2, 8 - 9

Nagrodzony: Lilianna Szewczyk

KONKURS: Pytanie: Podaj parametry fragmentu z Pisma Świętego: „Przeto wiara rodzi się z tego, co się słyszy, tym zaś, co się słyszy, jest słowo Chrystusa”. Do wygrania płyta MP3 „Moc uwielbienia”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 30.11.2018 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 01.12.2018 r. na stronie www.pozytywnego.pl Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Rz 10, 17

Nagrodzony: Małgorzata Kocięcka

 KONKURS: Pytanie: Podaj parametry fragmentu z Pisma Świętego: „A nadzieja zawieść nie może, ponieważ miłość Boża rozlana jest w sercach naszych przez Ducha Świętego, który został nam dany”. Do wygrania płyta MP3 „Moc uwielbienia”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 23.11.2018 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 24.11.2018 r. na stronie www.pozytywnego.pl Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Rz 5, 5

Nagrodzony: Olga Kortus

KONKURS: Pytanie: W którym rozdziale Dziejów Apostolskich jest mowa o nawróconym dworzaninie etiopskim? Do wygrania płyta MP3 „Moc uwielbienia”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 16.11.2018 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 17.11.2018 r. na stronie www.pozytywnego.pl Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 8

Nagrodzony: Dominik Czerwonka

KONKURS: Podaj parametry fragmentu z Pisma Świętego: „A Pocieszyciel, Duch Święty, którego Ojciec pośle w moim imieniu, On was wszystkiego nauczy i przypomni wam wszystko, co Ja wam powiedziałem”. Do wygrania płyta MP3 „Moc uwielbienia”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 09.11.2018 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 10.11.2018 r. na stronie www.pozytywnego.pl Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: J 14, 26

Nagrodzony: Aneta Zimnicka

Strona 1 z 8
Top