Konkursy (249)

Konkurs – godz. 18:00

Wiadomości o konkursach z nagrodami (raz w tygodniu).

np. KONKURS: Ogłaszamy konkurs na nazwę chrześcijańskiego KABARETU. Do wygrania wartościowe książki. Swoje propozycje prosimy przysyłać do aplikacji, wraz z podaniem imienia i nazwiska. Na propozycje czekamy do piątku 25.09.2015 r. (włącznie) Nazwiska 5 laureatów zostaną opublikowane w sobotę 26.09.2015 r. na stronie www.pozytywnego.pl  Zapraszamy do udziału!

KONKURS: Pytanie: Jak brzmi łacińska nazwa encykliki Jana Pawła II O Bożym Miłosierdziu? Do wygrania płyta MP3 z konferencjami z Forum Charyzmatycznego w Koszalinie. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 16.04.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 17.04.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: DIVES IN MISERICORDIA

Nagrodzony: Mateusz Hajdas 

KONKURS: Pytanie: W którą niedzielę, po Wielkanocy, obchodzimy Święto Miłosierdzia? Do wygrania płyta MP3 z konferencjami z Forum Charyzmatycznego w Koszalinie. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 09.04.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 10.04.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: pierwszą

Nagrodzony: Agnieszka Szewczuk 

KONKURS: Pytanie: Jak brzmi hasło Roku Rodziny, ogłoszonego przez papieża Franciszka w uroczystość św. Józefa, 19 marca 2021? Do wygrania książka „Z góry dziękuję” – ks. R. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 02.04.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 03.04.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź:  „Amoris laetitia”

Nagrodzony: Bartłomiej Żukowski 

KONKURS: Pytanie: Jaki rok, ogłoszony przez papieża Franciszka, rozpoczął się w uroczystość św. Józefa, 19 marca 2021? Do wygrania książka „Z góry dziękuję” – ks. R. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 26.03.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 27.03.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Rok Rodziny

Nagrodzony: Agnieszka Drożdż 

KONKURS: Pytanie: W którym roku św. papież Jan Paweł II ogłosił Święto Miłosierdzia Bożego świętem całego Kościoła? Do wygrania książka „Z góry dziękuję” – ks. R. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 19.03.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 20.03.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 2000 r.

Nagrodzony: Mateusz Hajdas 

KONKURS: Pytanie: Jak nazywa się dzień, który jest pierwszym dniem Triduum Paschalnego? Do wygrania książka „Z góry dziękuję” – ks. R. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 12.03.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 13.03.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Wielki Czwartek

Nagrodzony: Anna Majchrzak 

KONKURS: Pytanie: Jak nazywa się dzień, który otwiera i rozpoczyna Wielki Tydzień? Do wygrania płyta MP3 „Miłość chodzi po Woodstocku” – ks. R. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 05.03.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 06.03.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

 

Odpowiedź: NIEDZIELA PALMOWA

 

Nagrodzony: Hajdas Mateusz 

KONKURS: Pytanie: Ile stacji w Drodze Krzyżowej to stacje mówiące o upadku Jezusa? Do wygrania płyta MP3 „Miłość chodzi po Woodstocku” – ks. R. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 26.02.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 27.02.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

 

Odpowiedź: 3

Nagrodzony: Piotr Dąbrowski 

KONKURS: Pytanie: Jak nazywana jest IV niedziela Wielkiego Postu? Do wygrania płyta MP3 „Miłość chodzi po Woodstocku” – ks. R. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 19.02.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 20.02.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: LAETARE, NIEDZIELA RADOŚCI

Nagrodzony: Małgorzata Wasilewska 

KONKURS: Pytanie: W którym roku został kanonizowany św. Jan Bosko? Do wygrania płyta MP3 „Miłość chodzi po Woodstocku” – ks. R. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 12.02.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 13.02.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 1934 r.

Nagrodzony: Joanna Mordarska 

Strona 1 z 13

Top