Konkursy (330)

Konkurs – godz. 18:00

Wiadomości o konkursach z nagrodami (raz w tygodniu).

np. KONKURS: Ogłaszamy konkurs na nazwę chrześcijańskiego KABARETU. Do wygrania wartościowe książki. Swoje propozycje prosimy przysyłać do aplikacji, wraz z podaniem imienia i nazwiska. Na propozycje czekamy do piątku 25.09.2015 r. (włącznie) Nazwiska 5 laureatów zostaną opublikowane w sobotę 26.09.2015 r. na stronie www.pozytywnego.pl  Zapraszamy do udziału!

KONKURS: Pytanie: Jak nazywa się „miejsce” – jedna z inicjatyw Fundacji SMS Z NIEBA - w którym istnieje możliwość spowiedzi „na kółkach”?  Do wygrania audiobook „Wyznania św. Augustyna”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 25.11.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 26.11.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: Mobilny konfesjonał

Nagrodzony: Renata Giczewska – Węcek

KONKURS: Pytanie: Kiedy w Kościele obchodzimy uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny? Do wygrania audiobook „Wyznania św. Augustyna”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 18.11.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 19.11.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: 8 grudnia

Nagrodzony: Iwona Przydatek 

KONKURS: Pytanie: Kiedy w tym roku przypada pierwsza niedziela Adwentu? Do wygrania książka „Żarty do kazań (i nie tylko) na każdy dzień”, ks. R. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 04.11.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 05.11.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: 27 listopada

Nagrodzony: Mariusz Staszkiewicz 

KONKURS: Pytanie: Wymień pierwszą tajemnicę części światła różańca. Do wygrania książka „Żarty do kazań (i nie tylko) na każdy dzień”, ks. R. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 28.10.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 29.10.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

Nagrodzony: Elwira Sobkowiak 

KONKURS: Pytanie: Wymień trzecią tajemnicę części radosnej różańca. Do wygrania książka „Żarty do kazań (i nie tylko) na każdy dzień”, ks. R. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 21.10.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 22.10.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: Narodzenie Pana Jezusa

Nagrodzony: Robert Godzina 

KONKURS: Pytanie: Wymień 4 części różańca. Do wygrania książka „Żarty do kazań (i nie tylko) na każdy dzień”, ks. R. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 14.10.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 15.10.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: radosna, bolesna, chwalebna, światła

Nagrodzony: Magdalena Nowakowska 

KONKURS: Pytanie: Na ile części dzieli się różaniec?  Do wygrania książka „Żarty do kazań (i nie tylko) na każdy dzień”, ks. R. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 07.10.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 08.10.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: 4

Nagrodzony: Klaudia Kubies 

KONKURS: Pytanie: Który papież ustanowił Światowy Dzień Misyjny? Do wygrania książka „Żarty do kazań (i nie tylko) na każdy dzień”, ks. R. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 30.09.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 01.10.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: Pius XI

Nagrodzony: Klaudia Kubies 

KONKURS: Pytanie: Kiedy w Kościele obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej? Do wygrania książka „Żarty do kazań (i nie tylko) na każdy dzień”, ks. R. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 23.09.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 24.09.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: 07 października

Nagrodzony: Marek Depciuch 

KONKURS: Pytanie: Kiedy w Kościele obchodzimy Święto Archaniołów – Michała, Rafała i Gabriela? Do wygrania książka „Żarty do kazań (i nie tylko) na każdy dzień”, ks. R. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 16.09.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 17.09.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: 29 września

Nagrodzony: Natalia Druzicka 

Strona 1 z 17

Top