Konkursy (289)

Konkurs – godz. 18:00

Wiadomości o konkursach z nagrodami (raz w tygodniu).

np. KONKURS: Ogłaszamy konkurs na nazwę chrześcijańskiego KABARETU. Do wygrania wartościowe książki. Swoje propozycje prosimy przysyłać do aplikacji, wraz z podaniem imienia i nazwiska. Na propozycje czekamy do piątku 25.09.2015 r. (włącznie) Nazwiska 5 laureatów zostaną opublikowane w sobotę 26.09.2015 r. na stronie www.pozytywnego.pl  Zapraszamy do udziału!

KONKURS: Pytanie: Kiedy w Kościele obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego i jak inaczej je nazywamy? Do wygrania książka „Żarty do życia Ewangelią” ks. R. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 21.01.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 22.01.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

nie było prawidłowej odpowiedzi

KONKURS: Pytanie: Co oznacza zapis C+M+B, który piszemy na drzwiach w Uroczystość Objawienia Pańskiego? Do wygrania książka „Żarty do życia Ewangelią” ks. R. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 14.01.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 15.01.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

nie było prawidłowej odpowiedzi

KONKURS: Pytanie: Co oznacza zapis C+M+B, który piszemy na drzwiach w Uroczystość Objawienia Pańskiego? Do wygrania książka „Żarty do życia Ewangelią” ks. R. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 07.01.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 08.01.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

nie było prawidłowej odpowiedzi

KONKURS: Pytanie: Co oznacza zapis C+M+B, który piszemy na drzwiach w Uroczystość Objawienia Pańskiego? Do wygrania książka „Miłość chodzi ulicami” G. Miecznikowski. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 31.12.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 01.01.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 nie było prawidłowej odpowiedzi

KONKURS: Pytanie: Kiedy w Kościele obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego i jak inaczej je nazywamy? Do wygrania książka „Miłość chodzi ulicami” G. Miecznikowski. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 24.12.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 25.12.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 02 lutego, Matki Bożej Gromnicznej

Nagrodzony: Agnieszka Czajka 

KONKURS: Pytanie: Podaj rok kanonizacji św. o. Pio. Do wygrania książka „Miłość chodzi ulicami” G. Miecznikowski. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 17.12.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 18.12.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 2002 r.

Nagrodzony: Aleksander Meszyński 

KONKURS: Pytanie: Jak nazywamy trzecią niedzielę Adwentu? Do wygrania książka „Miłość chodzi ulicami” G. Miecznikowski. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 10.12.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 11.12.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Gaudete

Nagrodzony: Aneta Gadsner 

KONKURS: Pytanie: Jak brzmi hasło trzeciego roku liturgicznego, programu duszpasterskiego poświęconego Eucharystii, który 28 listopada (w pierwszą niedzielę Adwentu) rozpocznie się w Kościele Katolickim? Do wygrania książka „Ukształtowany” W. Kowalski SJ. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 03.12.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 04.12.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: „Posłani w pokoju Chrystusa”

Nagrodzony: Małgorzata Jaroszek 

KONKURS: Pytanie: Jaką uroczystość obchodzimy w Kościele Katolickim 08 grudnia? Do wygrania książka „Ukształtowany” W. Kowalski SJ. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 26.11.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 27.11.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Niepokalane Poczęcie NMP

Nagrodzony: Beata Sobczak 

KONKURS: Pytanie: Jaką uroczystość obchodzimy w Kościele Katolickim 21 listopada 2021 r? Do wygrania książka „Ukształtowany” W. Kowalski SJ. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 19.11.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 20.11.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

Nagrodzony: Magdalena Jóźwicka 

Strona 1 z 15

Top