Konkursy (345)

Konkurs – godz. 18:00

Wiadomości o konkursach z nagrodami (raz w tygodniu).

np. KONKURS: Ogłaszamy konkurs na nazwę chrześcijańskiego KABARETU. Do wygrania wartościowe książki. Swoje propozycje prosimy przysyłać do aplikacji, wraz z podaniem imienia i nazwiska. Na propozycje czekamy do piątku 25.09.2015 r. (włącznie) Nazwiska 5 laureatów zostaną opublikowane w sobotę 26.09.2015 r. na stronie www.pozytywnego.pl  Zapraszamy do udziału!

KONKURS: Pytanie: Jak nazywa się dzień, który otwiera i rozpoczyna Wielki Tydzień? Do wygrania płyta „Inspirujące reportaże – Życie jest piękne”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 24.03.2023 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 25.03.2023 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: Niedziela Palmowa

Nagrodzony: Elżbieta, Włodawa 

KONKURS: Pytanie: Ile stacji w Drodze Krzyżowej to stacje mówiące o upadku Jezusa? Do wygrania płyta „Jesteś wyjątkowy”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 03.03.2023 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 04.03.2023 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: 3

Nagrodzony: Emilia, Śniadowo 

KONKURS: Pytanie: Który papież wprowadził zwyczaj posypywania głów popiołem, jako obowiązujący w całym Kościele? Do wygrania płyta „Jesteś wyjątkowy”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 24.02.2023 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 25.02.2023 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: URBAN II

Nagrodzony: Katarzyna, Warszawa

KONKURS: Pytanie: W którym roku Sługa Boży Kardynał Stefan Wyszyński przyjął święcenia kapłańskie? Do wygrania płyta „Jesteś wyjątkowy”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 17.02.2023 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 18.02.2023 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: 1924 r.

Nagrodzony: Teresa, Warszawa 

KONKURS: Pytanie: Podaj pełną nazwę pierwszej Encykliki Papieża Franciszka (po polsku i po łacinie). Do wygrania książka „42 lata pustyni”, D. Dziemiańczyk. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 10.02.2023 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 11.02.2023 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: LUMEN FIDEI – ŚWIATŁO WIARY

Nagrodzony: Michał, Łańcut  

KONKURS: Pytanie: Która księga w całym Piśmie Świętym jest najkrótsza, a która najdłuższa? Do wygrania płyta Iwony Pietrali. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 03.02.2023 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 04.02.2023 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: NAJKRÓTSZA: 2 LIST ŚW. JANA, NAJDŁUŻSZA: KSIĘGA PSALMÓW

Nagrodzony: Bartłomiej Żukowski 

KONKURS: Pytanie: Którego roku został kanonizowany św. Charbel? Do wygrania płyta Iwony Pietrali. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 27.01.2023 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 28.01.2023 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: 1977 r.

Nagrodzony: Emilia Jaworowska 

KONKURS: Pytanie: Którego świętego papież Pius XI ogłosił patronem dziennikarzy i katolickiej prasy? Do wygrania płyta Iwony Pietrali. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 20.01.2023 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 21.01.2023 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: św. Franciszek Salezy

Nagrodzony: Anna Muzyka 

KONKURS: Pytanie: Podaj rok kanonizacji o. Pio. Do wygrania płyta Iwony Pietrali. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 13.01.2023 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 14.01.2023 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: 2002 r.

Nagrodzony: Iwona Przydatek 

KONKURS: Pytanie: Kiedy w Kościele obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego i jak inaczej je nazywamy? Do wygrania książka „M+P+J”, ks. Piotr Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 06.01.2023 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 07.01.2023 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: 02 lutego, Matki Bożej Gromnicznej

Nagrodzony: Michał Wróbel 

Strona 1 z 18

Top