Cytaty dla kobiet (663)

Cytaty dla kobiet – godz. 22:00

Ten dział został wymyślony przez kobietę i powstał ze szczególną myślą o kobietach. Codziennie późnym wieczorem rozsyłamy wartościowy cytat dotykający tematu kobiecości.

np. „Kobieta, która wie kim jest – w swoim pięknie, dzięki Jego łasce – ma w sobie pewność, której nikt i nic jej nie zabierze. Musimy pozwolić, aby ta prawda przeniknęła do samej głębi naszych serc. Jesteśmy kochane i piękne”. Mary Bielski, spotkanie „Uzdrowiona kobiecość”

„Regularna modlitwa raz w tygodniu z drugą osobą może wyprowadzić nas z depresji, dodać sił i otworzyć okna nowych możliwości”. Cheri Fuller

„On nie zawsze pomaga według naszych oczekiwań, nie zawsze zmienia sytuacje, ale zawsze może wprowadzić nas w swoją rzeczywistość, pełną pokoju. Przemienia nasze wnętrze i nastawienie do trudności. Daje jakąś niesamowitą wewnętrzną siłę i moc do wytrwania. Coś, czego nie złamie w nas żaden człowiek. Daje też siłę, by się nie poddać”. Alina Wieja „Kobieta w ramionach Stwórcy”

„Kiedy ludzie zaczną się razem modlić i uzgodnią to, o co chcą prosić naszego Ojca w Niebie, w imieniu Jezusa, i naprawdę będą to czynić, rzeczy zaczną się zmieniać. Zacznie się zmieniać nasze życie, nasze rodziny, nasze szkoły, kościoły i całe społeczeństwa. Zmiany rozpoczynają się jednak wtedy, gdy przestajemy mówić o modlitwie, a zaczynamy po prostu się modlić. Wtedy, kiedy naprawdę się modlimy, rzeczywistość ulega zmianie”. Evelyn Christenson

„Bądź dzielną kobietą, która przeciwstawia się złu i ogłasza panowanie Bożego dobra, nawet w najtrudniejszej sytuacji”. Alina Wieja „Kobieta w ramionach Stwórcy”

„Nie ma większej mocy w tym świecie ponad modlitwę i wypowiadanie z wiarą Bożego Słowa”. Ann Graham Lotz

„Zacznij wielbić Boga tam, gdzie jesteś teraz. Oczekuj dobrych rzeczy z Bożych rąk i chroń serce, by nie miał do niego dostępu szatan – ten który niszczy, kradnie, zabija. W mocy Jezusa odbierz to wszystko, co szatan wykradł z twojego życia: radość, pokój, bezpieczeństwo i wypełnianie się obietnic w Jezusie. Od dzisiaj otwieraj się z wiarą na Boże Królestwo wszędzie tam, gdzie Bóg cię stawia”. Alina Wieja „Kobieta w ramionach Stwórcy”

„Byłam taka skołowana. Według licznych chrześcijańskich piosenek, filmów i książek wszystko co muszę zrobić to uklęknąć, pomodlić się a moje problemy rozwiążą się ot tak. Życie nagle stanie się proste. Tak nie jest. Uzdrowienie rzadko dzieje się natychmiast. Zwłaszcza, gdy rany sięgają głęboko, a tym, co także wymaga uleczenia jest nasze myślenie. 
Idziemy w jego stronę w różnym tempie. Bóg wie najlepiej, ile możemy znieść i jakie tempo jest dla nas najlepsze. Jeśli nasze serca są strzaskane, nie potrafimy zaufać, nie wiemy jak budować związki.... przed nami kawał ciężkiej pracy, której nie da się wykonać w jeden wieczór. Dlatego miej do siebie cierpliwość. Powoli. Nie mówię, że chrześcijańska muzyka czy poradniki są złe. Mogą być świetnymi narzędziami na drodze do uleczenia serca, ale w moim przypadku wiele z nich portretowało uzdrowienie jako coś natychmiastowego i będącego końcem wszelkich problemów. Namieszało mi to w głowie. Tak, życie może być nieznośnie bolesne, ale doświadczyłam niezwykłej Bożej obecności właśnie w tych najtrudniejszych momentach. Mam za sobą kilka szczególnie trudnych lat, które - patrząc wstecz - najmocniej kształtowały mój emocjonalny i duchowy rozwój. Mam za sobą długą, powolną i momentami bolesną drogę w stronę uzdrowienia. Nadal do niego zmierzam ... Być może do końca życia będę zmagać się z wieloma rzeczami i nieść ten krzyż, ale teraz moje oczy są szerzej otwarte. Patrzę wstecz z wdzięcznym sercem”. Megan Marie

„Rób zawsze i wszędzie tylko to, co jest dobre, jawne, czyste, zgodne z prawdą! Nie narzekaj, ale dziękuj za to, co masz i we wszystkim, co przeżywasz. Poprzez dziękowanie zapraszasz Boga do działania na twoim terytorium. Narzekaniem zapraszasz niszczyciela”. Alina Wieja „Kobieta w ramionach Stwórcy”

„Będąc w najstraszniejszym piekle, jakie człowiek zgotował człowiekowi doświadczyłam Bożej obecności. Moje życie zweryfikowało biblijne obietnice i - uwierzcie mi - można na nich polegać”. Corrie Teen Boom

„Tak ważne jest, byśmy były nie tylko tymi, które słuchają Słowa, czy tymi, które się na Słowo powołują, ale przede wszystkim tymi, które je wykonują. Wówczas budowla naszego życia postawiona będzie na skale. Bez wykonywania Słowa budujemy dom na piasku, który runie w czasie doświadczeń czy trudności”. Alina Wieja „Kobieta w ramionach Stwórcy”

Strona 1 z 34
Top