Cytaty dla kobiet (1583)

Cytaty dla kobiet – godz. 22:00

Ten dział został wymyślony przez kobietę i powstał ze szczególną myślą o kobietach. Codziennie późnym wieczorem rozsyłamy wartościowy cytat dotykający tematu kobiecości.

np. „Kobieta, która wie kim jest – w swoim pięknie, dzięki Jego łasce – ma w sobie pewność, której nikt i nic jej nie zabierze. Musimy pozwolić, aby ta prawda przeniknęła do samej głębi naszych serc. Jesteśmy kochane i piękne”. Mary Bielski, spotkanie „Uzdrowiona kobiecość”

„Jest wiele sposobów, by okazać szacunek mężowi. Zastanów się po prostu, jak docenić męskie pragnienie chronienia i zabezpieczania, szczególnie gdy twojemu partnerowi nie wszystko idzie dobrze”. „Miłość i szacunek”, E. Eggerichs
„Twój mąż poczuje, że doceniasz jego pragnienie pracy i osiągnięć, jeśli powiesz mu lub napiszesz, że cenisz jego starania w pracy, wyrazisz swoją wiarę w niego i w to, co robi w danej dziedzinie, będziesz słuchać jego opowieści o pracy tak uważnie, jak chciałabyś, aby słuchał twoich na temat rodziny, nie będziesz krytykowała ani lekceważyła jego pracy”. „Miłość i szacunek”, E. Eggerichs
„Akceptacja ze strony innych ludzi lub jej brak nie może decydować o sensie naszego istnienia”. Alina Wieja „Kobieta w ramionach Stwórcy”
„Chciej odkrywać swoją wartość w oczach Jezusa. Nie szukaj jej w innych ludziach, w swojej pozycji zawodowej, w swoich dzieciach, ale w ramionach Stwórcy – Tego, który cię stworzył i kocha najbardziej na świecie. To przemieni cię w zupełnie inną osobę, silną wewnętrznie, która zacznie innych obdarowywać miłością, stając się coraz bardziej kochaną i bezpieczną”. Alina Wieja „Kobieta w ramionach Stwórcy”

Ludzie nie są w...

„Ludzie nie są w stanie dać nam tego wszystkiego, czego potrzebuje nasze serce. Nawet najbardziej kochający rodzice nie są w stanie całkowicie zaspokoić głodu miłości dziecka, ponieważ są niedoskonałymi ludźmi, z głębokim, wewnętrznym pragnieniem miłości bezwarunkowej. To samo dotyczy współmałżonka. Nawet najbardziej kochający mąż nie potrafi zaspokoić wszystkich najgłębszych potrzeb swojej żony”. Alina Wieja „Kobieta w ramionach Stwórcy”
„To, jak wygląda dzisiaj nasze życie, jak radzimy sobie w trudnych sytuacjach, wynika z obrazu Boga, jaki nosimy w swoim sercu”. Alina Wieja „Kobieta w ramionach Stwórcy”
„Czytaj w ciszy Jego słowo, pytaj Go i słuchaj Jego odpowiedzi. Bóg chce, aby twoje serce było gorące dla Niego i pełne miłości do innych ludzi. Serce zawsze podąża za tym, co dla nas jest najcenniejsze”. Alina Wieja „Kobieta w ramionach Stwórcy”
„Osoba prawdziwie szczęśliwa i pełna życia to ta, która jest kochana i potrafi kochać. Trudno jest żyć bez miłości. Miłość jest dla nas jak powietrze, którym oddychamy, w którym się rozwijamy i funkcjonujemy prawidłowo. Być kochaną to największa tęsknota i potrzeba każdej kobiety”. Alina Wieja „Kobieta w ramionach Stwórcy”
„Jesteśmy powołane do tego, by świecić jak świeca w ciemności tego świata. Same nie mamy tej mocy. Tym, którym może zajaśnieć w nas i przez nas jak zorza poranna, jest Jezus. On zapala pochodnię naszego życia i rozświeca naszą ciemność. Jeżeli damy Mu najważniejsze miejsce w naszym sercu, przeżyjemy coś wyjątkowego”. Alina Wieja „Kobieta w ramionach Stwórcy”
„Bóg stworzył nas, byśmy w tym świecie jaśniały Jego miłością, byśmy były piękne jako córki wielkiego Króla, promienne radością Jego życia w nas i zwycięskie, ponieważ dzięki Jego Mocy możemy pokonywać przeciwności”. Alina Wieja „Kobieta w ramionach Stwórcy”
Strona 1 z 80

Top