Cytaty dla kobiet (1513)

Cytaty dla kobiet – godz. 22:00

Ten dział został wymyślony przez kobietę i powstał ze szczególną myślą o kobietach. Codziennie późnym wieczorem rozsyłamy wartościowy cytat dotykający tematu kobiecości.

np. „Kobieta, która wie kim jest – w swoim pięknie, dzięki Jego łasce – ma w sobie pewność, której nikt i nic jej nie zabierze. Musimy pozwolić, aby ta prawda przeniknęła do samej głębi naszych serc. Jesteśmy kochane i piękne”. Mary Bielski, spotkanie „Uzdrowiona kobiecość”

„Król chwały darzy nas ogromną miłością. Drugi człowiek może nas odrzucić, ale nasz Stworzyciel zawsze nas akceptuje i kocha. Możemy zostać zdradzone i porzucone, ale nasz Ojciec Niebieski wciąż nas wybiera i ocala”. Renee Swope „Kobieta pewna siebie”
„Jeśli wątpimy w prawdziwość Bożych obietnic, trudno będzie nam zaufać Bożemu sercu. Dlatego musimy polegać na Bożym słowie, żebyśmy potrafiły rozpoznać kłamstwa złego i nie uległy jego pokusom”. Renee Swope „Kobieta pewna siebie”
„Jeśli złożymy ufność w Chrystusie jako naszym Zbawicielu, znajdziemy oparcie w Jego obietnicach, które mówią, kim w Nim jesteśmy – wybrankami Boga, świętymi i umiłowanymi”. Renee Swope „Kobieta pewna siebie”
„Musimy czerpać poczucie naszej wartości od Jezusa. Należąc do Niego, przyodziewamy się w Jego prawość, czujemy się kochani i akceptowani; stajemy się stałymi odbiorcami Jego wiernej miłości i łaski”. Gary Morland
„Musimy zwrócić się ku Bogu, żeby usłyszeć, kim naprawdę jesteśmy i co możemy zrobić. Musimy zwrócić się ku prawdzie, żeby dowiedzieć się, kim jest Bóg i co może uczynić w naszym życiu, jeśli tylko Mu zaufamy. Musimy zwrócić się ku blaskowi Bożych obietnic w każdej sferze naszego życia – jako kobiety, żony, matki, przyjaciółki, liderki i uczennice Jezusa. Dopiero wtedy zaczniemy naprawdę żyć, kochać i prowadzić innych ku światłu Bożej prawdy, kiedy same zaczniemy każdego dnia kroczyć w Jego blasku”. Renee Swope „Kobieta pewna siebie”
„Rodzina, z której pochodzimy nie determinuje naszej prawdziwej tożsamości. Od chwili, gdy stałyśmy się córkami Króla, jesteśmy dziedziczkami królewskich dóbr i właśnie to nas określa”. Renee Swope „Kobieta pewna siebie”
„Bóg powołuje nas często do dzieł, które przekraczają nasze możliwości i wymagają od nas wiary. Tu chodzi nie tyle o to, czego Bóg od ciebie oczekuje, ale o to, czego dokona w tobie, gdy tylko Mu zaufasz”. Renee Swope „Kobieta pewna siebie”
„Nasz umysł jest tak zaabsorbowany tym, co myślą o nas inni, że nie ma tam już miejsca na wsłuchiwanie się w to, co myśli o nas Bóg. Zbyt dużą troskę przywiązujemy do ludzkich opinii i zapominamy o tym, jak postrzega nas Bóg”. Renee Swope „Kobieta pewna siebie”
„Jeśli pójdziemy za Jezusem, odnajdziemy własne poczucie wartości właśnie w Nim, a nasze życie będzie o Nim świadczyć, czyli o Tym, który przybył, aby rozświetlić mroki życia zbawczą miłością”. Renee Swope „Kobieta pewna siebie”
„Kiedy skupiamy się na naszych słabościach, okrywamy nasz umysł cieniem zwątpienia i blokujemy dostęp światła Bożych prawd do naszego serca. Naszym powołaniem nie jest blokowanie światła ani bycie światłem. Zostaliśmy stworzeni do życia w świetle w taki sposób, żeby historia naszego życia mówiła o świetle, a nasze zawierzenie Chrystusowi przyciągało do światła innych ludzi”. Renee Swope „Kobieta pewna siebie”
Strona 1 z 76

Top