Cytaty dla mężczyzn (716)

Cytaty dla mężczyzn – godz. 22:00

Jeśli jesteś mężczyzną, to ten dział powstał właśnie ze szczególną myślą o Tobie! Najpóźniejszym smsem pragniemy rozsyłać wartościowe cytaty dla panów.

np. „Pamiętacie, jak mężny i skuteczny był Bóg w historii świata? Wy jesteście latoroślą rodu zwycięzców!” John Eldredge „Dzikie serce, tęsknoty męskiej duszy”

„Od czasu do czasu coś ci nie wyjdzie. Poznasz smak porażki. Jednak prawdziwy powód do chluby ma nie ten, kto nigdy nie przegrywa, lecz ten, kto po doznanej porażce podnosi się i uparcie idzie do przodu”. Nick Vujicic, „Bez granic!”

„Pamiętaj, że musisz nad sobą pracować, że nie wolno ci przyjąć postawy biernego oczekiwania. Rusz z miejsca i wykorzystaj wszelkie posiadane wewnętrzne zasoby, w tym siłę woli i potęgę wiary”. Nick Vujicic, „Bez granic!”

"Jeśli przyjęliśmy Boży dar zbawienia, nasze imiona zapisane są w Księdze Życia. Nie wiemy, kiedy Bóg postanowi zabrać nas do swego domu, ale zawsze powinniśmy kochać innych tak, jakby był to nasz ostatni dzień na tym świecie. Żyjmy pełnią życia i cieszmy się każdą darowaną nam chwilą”. Nick Vujicic, „Bez granic!”

„Na początku możesz nie rozumieć Bożej miłości. Niezależnie od tego, co robiłeś w przeszłości, niezależnie od tego, jakich krzywd doznałeś, jeśli tylko zaprosisz Boga do swego życia, On uleczy cię swoją miłością. Zaufaj Mu. Nawet jeśli przeciwności nie znikną, Boży pokój wypełniający twój umysł i serce pomoże ci zmierzyć się z nimi po kolei – dzień po dniu”. Nick Vujicic, „Bez granic!”

„Moc Jezusa jest żywa i skuteczna także dzisiaj. Jeśli zastosujesz wiarę w działaniu i poddasz Mu wszystko, składając swój los w Jego dłoniach, odkryjesz ekscytujące życie, wypełnione poczuciem sensu i nadziei. Świadomie poddaj się Jego woli, tak aby Chrystus posłużył się tobą w realizacji swych zamysłów. Pozwól, żeby ożywczy nurt Jego miłości swobodnie przepływał przez twoje życie i przenikał je z całą swoją mocą”. Nick Vujicic, „Bez granic!”

„Możliwe, że chciałbyś zdobyć się na jakiś odważny krok, ale stoisz w miejscu sparaliżowany strachem, bo nie wiesz, czy podołasz. Spróbuj oddać to Bogu. Zastanów się, co powstrzymuje cię przed powierzeniem Mu całego swojego życia. Pomyśl, jakie konsekwencje będzie miało życie bez Niego, bez zaproszenia Go do wszystkich twoich decyzji. Uwierz w Jego obietnice, które ci złożył. Niech Bóg będzie twoją radością i spełnieniem. Poproś Go, by to On określił cel twojego życia. Poproś Go o wiarę, której potrzebujesz, żeby podjąć ten krok”. Nick Vujicic, „Bez granic!”

„Nie chciałbym niczego żałować, dlatego postaram się zrobić wszystko co w mojej mocy, żeby odpowiednio ułożyć swoje życie. Wskazówkę wewnętrznego kompasu ustawiłem tak, by wyznaczała kierunek – Równowaga. Zachęcam cię do pójścia w moje ślady, jeśli podobnie jak ja uważasz, że wszyscy potrzebujemy od czasu do czasu zatrzymać się na chwilę i sprawdzić, skąd przychodzimy, gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy. Pomyśl o tym, jak stać się osobą, która zostanie zapamiętana za pozytywny wpływ, jaki wywarła na ten świat”. Nick Vujicic, „Bez granic!”

„Czy codzienne zabieganie, zarabianie na życie i rozwiązywanie bieżących problemów pochłania cię do tego stopnia, że w efekcie zaniedbujesz swoje zdrowie, relacje z bliskimi, rozwój duchowy oraz głębsze zrozumienie otaczającego cię świata?” Nick Vujicic, „Bez granic!”

„Każdy, kto zna Boga, rozumie, że wszyscy ludzie potrzebują miłości i zachęty, nawet jeśli jest to tylko wsparcie poprzez uprzejme słowo lub uśmiech zaserwowany wraz z kawą i pączkiem”. Nick Vujicic, „Bez granic!”

„Kiedy służymy innym, nasze własne serce doznaje uzdrowienia. Zachęcam cię, żebyś zasiewał dobre ziarna, służąc innym ludziom. Może odkryjesz, że dzięki temu zmienia się również twoje własne życie”. Nick Vujicic, „Bez granic!”

Strona 1 z 36
Top