Cytaty dla mężczyzn (473)

Cytaty dla mężczyzn – godz. 22:00

Jeśli jesteś mężczyzną, to ten dział powstał właśnie ze szczególną myślą o Tobie! Najpóźniejszym smsem pragniemy rozsyłać wartościowe cytaty dla panów.

np. „Pamiętacie, jak mężny i skuteczny był Bóg w historii świata? Wy jesteście latoroślą rodu zwycięzców!” John Eldredge „Dzikie serce, tęsknoty męskiej duszy”

„Seks jest wielką tajemnicą. Tylko akt, w którym bierze udział umysł i ciało, połączony z aktywnym okazywaniem miłości, troski i czułości, który odkrywa duszę współmałżonka, można nazwać prawdziwym współżyciem”. ks. Jose Maniparambil „Pocałunek złożony na duszy”

„Aby dotknąć duszy kobiety, trzeba zrozumieć, że dla niej seks nie jest oddzielony od reszty życia. Podczas gdy mężczyźni mają skłonność do dzielenia rzeczywistości na odrębne szufladki, mentalnie oddzielając aktywność seksualną od stresującej codzienności, kobietom potrzebny jest dobry nastrój i pozytywne doświadczenia w ciągu dnia, aby mogły doświadczyć satysfakcji we współżyciu”. ks. Jose Maniparambil „Pocałunek złożony na duszy”

„Dla mężczyzn seksualność i miłość to dwie różne rzeczy. Dla kobiet oznaczają to samo. Kobieta nie czerpie przyjemności ze współżycia z mężczyzną, który jej nie kocha”. ks. Jose Maniparambil „Pocałunek złożony na duszy”

„Mąż pracuje przy komputerze. Żona przechodzi obok niego wielokrotnie, wkładając na siebie coraz to nowe stroje. Czego pragnie? Tego, by podniósł głowę i zachwycił się jej urodą. Mężczyzna może z łatwością pochwycić serce kobiety, stosując tę prostą metodę”. ks. Jose Maniparambil „Pocałunek złożony na duszy”

„Jakie słowa kobieta pragnie najbardziej usłyszeć z ust swojego męża? Raz na jakiś czas mąż powinien spojrzeć na nią i powiedzieć: Jesteś po prostu piękna; W tej sukni wyglądasz olśniewająco. Kobieta, która słyszy takie słowa, zakocha się w swoim mężu”. ks. Jose Maniparambil „Pocałunek złożony na duszy”

„Żona lubi chodzić ze swoim mężem na spacer, do kościoła, na zakupy, mąż powinien również się tym cieszyć. Ona chce pochwalić się przed całym światem, jakiego wspaniałego człowieka ma za męża. Mąż powinien zdawać sobie z tego sprawę i z radością ulec jej prośbie. Co więcej, kobiety lubią kupować różne rzeczy do domu, mąż zaś powinien towarzyszyć im w tym, by umacniać więź między nimi. Takie drobne sprawy budują dobrą rodzinę. Kto nie jest wierny w małych rzeczach, nie będzie też wierny w wielkich”. ks. Jose Maniparambil „Pocałunek złożony na duszy”

„Mężczyzna ma obowiązek wyjść naprzeciw światu kobiety, aby mogły powstać szczęśliwe rodziny. Podobnie też obowiązkiem kobiety jest starać się zrozumieć świat mężczyzny, aby móc budować zgodne życie małżeńskie”. ks. Jose Maniparambil „Pocałunek złożony na duszy”

„Ktoś, kto jest pomocą i towarzyszem, pozostaje wierny w miłości do drugiej osoby nawet wtedy, gdy ta łamie wiarę. Ta wytrwała, wierna miłość w końcu przywiedzie drugą stronę do wierności. Jest to trudne zadanie, Bóg wybiera jednak wąską ścieżkę”. ks. Jose Maniparambil „Pocałunek złożony na duszy”

„Skoro mąż i żona stają się jednym ciałem, kiedy mąż kocha swoją żonę, kocha samego siebie. Innymi słowy, mąż i żona kochają jednym sercem. Zatem mąż i żona stają się jednym ciałem, z jedną głową i jednym sercem. Tak jak mąż jest głową żony, tak ona jest jego sercem. A więc mężowie, nie mając już własnego serca, muszą kochać innych sercem swojej żony”. ks. Jose Maniparambil „Pocałunek złożony na duszy”

„Mężczyzna jest głową rodziny i musi być mądry i opanowany, by móc prowadzić swoją rodzinę we właściwym kierunku”. ks. Jose Maniparambil „Pocałunek złożony na duszy”

Strona 1 z 24
Top