-->

Biblioteka dla zmarłych

Jest to inicjatywa, poprzez którą możesz ofiarować swoją modlitwę za bliskich zmarłych. Czytanie książek wypożyczonych z tej specyficznej biblioteki jest ściśle związane z intencją modlitewną. Każda przeczytana strona wypożyczonej książki, z założenia, jest modlitwą za zmarłych.

Wpisuje się to w nauczanie Kościoła podane między innymi przez św. Franciszka Salezego i św. Józefa Pelczara: „Ratując dusze cierpiące wykonujemy akt wiary w życie pośmiertne (...) w tym akcie mieszczą się wszystkie uczynki miłosierdzia”.
Biblioteka „dla zmarłych” jest jednym ze sposobów, w jaki możemy przyjść naszym zmarłym z pomocą.

 

1000 Bibliotek „dla zmarłych”
Uwaga! Planujemy założyć 1000 mini Bibliotek „dla zmarłych” w całej Polsce! Dlatego szukamy 1000 osób (bibliotekarzy), którzy chcieliby otworzyć domowe oddziały takiej biblioteki.

 

Co to oznacza

Pierwszy 1000 osób, który zgłosi się, otrzyma gratisową książkę z Fundacji „SMS Z NIEBA” o wartości około 40 zł.

Wystarczy, że na adres Fundacji prześlesz dużą kopertę ze znaczkiem za 5zł w środku, lub wpłacisz 5 zł z napisem „darowizna BZ” na Fundację.

 

FUNDACJA "SMS Z NIEBA”
ul. Chrobrego 7
75-063 Koszalin.
nr konta: 86 1950 0001 2006 0722 8166 0002

 

Następnie wyślemy do Ciebie książkę. Od momentu otrzymania książki, zobowiązujesz się ją wypożyczać - przypominając innym, że intencja, w której książka jest czytana - to intencja za zmarłych!

Jak działa Biblioteka „dla zmarłych”? To proste! Zanim zaczniesz czytać dobrą książkę – pomyśl: „Boże ofiarowuję Ci to za zmarłych”.

Na oficjalnym profilu facebookowym inicjatywy (www.facebook.com/Biblioteka-dla-zmar%C5%82ych-1723597734592478/) podane zostaną kontakty o „Waszych” oddziałach Biblioteki „dla zmarłych”, z których inni będą mogli (zgłaszając się do Was) wypożyczać otrzymane przez Was książki.

 

Więcej informacji pod telefonem: 737 635 502

 

Osoby które zgłosiły się (i dostały już książkę z Biblioteki „dla zmarłych”) prosimy o przesłanie na maila Fundacji Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wiadomości z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu oraz miastem, w którym inni będą mogli wypożyczać książkę. Opublikujemy to na oficjalnej stronie facebookowej inicjatywy. Numer telefonu będzie podany po to, aby osoby chętne do wypożyczenia książki mogły się skontaktować.

 

Top