Cytaty dla kobiet (2005)

Cytaty dla kobiet – godz. 22:00

Ten dział został wymyślony przez kobietę i powstał ze szczególną myślą o kobietach. Codziennie późnym wieczorem rozsyłamy wartościowy cytat dotykający tematu kobiecości.

np. „Kobieta, która wie kim jest – w swoim pięknie, dzięki Jego łasce – ma w sobie pewność, której nikt i nic jej nie zabierze. Musimy pozwolić, aby ta prawda przeniknęła do samej głębi naszych serc. Jesteśmy kochane i piękne”. Mary Bielski, spotkanie „Uzdrowiona kobiecość”

„Jesteście piękniejsze niż cokolwiek innego na świecie, bo jesteście koroną stworzenia!” Jackie Francois, konferencja „Cała piękna jesteś, przyjaciółko moja”
„Bóg mówi do każdej z Jego ukochanych córek: Chodź, chcę być tym, który ukaże Ci całe Twoje piękno i dobro drzemiące w Tobie”. Jackie Francois, konferencja „Cała piękna jesteś, przyjaciółko moja”
„Gdy patrzymy w lustro, od razu rzucają nam się w oczy nasze niedoskonałości. Mówimy: nie cierpię mojego nosa, nie cierpię moich uszu, oczu, uśmiechu. Jestem za gruba, za chuda, za niska, za wysoka. Mam boczki, których nie znoszę… Widzimy to, co w naszych oczach niedoskonałe i czujemy się wybrakowane, niewystarczająco dobre i piękne. Wiecie jaka jest prawda? To nie jest Boży głos, to wszystko szatan. Bóg patrzy na nas i mówi: JESTEŚ PIĘKNA! Kocham Cię, jesteś moją Ukochaną!” Jackie Francois, konferencja „Cała piękna jesteś, przyjaciółko moja”
„Chciałabym, byście zaraz po przebudzeniu radośnie śpiewały: Jestem cudownym stworzeniem Bożym!” Jackie Francois, konferencja „Cała piękna jesteś, przyjaciółko moja”

To nie tak, że...

„To nie tak, że szatan zwiódł Ewę wieki temu i na tym poprzestał. On nadal kłamie w życiu każdej z nas. Wmawia nam, że jesteśmy nic nie warte i niewystarczająco dobre, niewystarczająco piękne”. Jackie Francois, konferencja „Cała piękna jesteś, przyjaciółko moja”
„Bóg jest Królem Królów, my jesteśmy Jego królewnami. Król chce dać Jego córkom wszystko, co najlepsze”. Jackie Francois, konferencja „Cała piękna jesteś, przyjaciółko moja”
„Kobiety są nazwane koroną stworzenia. To w nas może rozwijać się nowe życie. Gdy kobieta jest w ciąży, jej ciało staje się żywym tabernakulum dla rozwijającego się życia”. Jackie Francois, konferencja „Cała piękna jesteś, przyjaciółko moja”
„Nasze zachowanie, nasze słowa muszą odzwierciedlać Źródło Miłości, na obraz którego jesteśmy stworzone. Spójrzcie na Maryję”. Mary Bielski, spotkanie „Uzdrowiona kobiecość”
„By stać się kobietą, która wie kim jest w Chrystusie, potrzeba nam mnóstwo mądrości płynącej tylko od Niego. On udziela jej z miłością, jak kochający Ojciec. Mądrość Boża będzie mówić Wam, jaka jest właściwa decyzja. Tego wszystkiego uczymy się na kolanach, słysząc bicie Jego serca każdego dnia. Inaczej możemy to przegapić.” Mary Bielski, spotkanie „Uzdrowiona kobiecość”
„Kobieta, która wie kim jest – w swoim pięknie, dzięki Jego łasce – ma w sobie pewność, której nikt i nic jej nie zabierze. Musimy pozwolić, aby ta prawda przeniknęła do samej głębi naszych serc. Jesteśmy kochane i piękne”. Mary Bielski, spotkanie „Uzdrowiona kobiecość”
Strona 1 z 101

Top