Cytaty dla kobiet (1197)

Cytaty dla kobiet – godz. 22:00

Ten dział został wymyślony przez kobietę i powstał ze szczególną myślą o kobietach. Codziennie późnym wieczorem rozsyłamy wartościowy cytat dotykający tematu kobiecości.

np. „Kobieta, która wie kim jest – w swoim pięknie, dzięki Jego łasce – ma w sobie pewność, której nikt i nic jej nie zabierze. Musimy pozwolić, aby ta prawda przeniknęła do samej głębi naszych serc. Jesteśmy kochane i piękne”. Mary Bielski, spotkanie „Uzdrowiona kobiecość”

„Jeśli nie masz dokąd pójść, idź przed Przenajświętszy Sakrament”. Matt Fradd
„Niech nikt nie wątpi, że Bóg uczci tych którzy czczą Jego i zawsze daje to, co ma najlepszego tym którzy pozwalają Mu zdecydować”. Jason i Crystalina Evert, „Jak znaleźć tego jedynego i samej się nie zgubić”
„Takimi właśnie stworzył nas Bóg - zdolnymi do otrzymywania i dawania miłości”. Donna - Marie Cooper O 'Boyle, „Zakorzenione w miłości”
„Zacznijmy od naszego serca - dla nikogo chyba nie jest tajemnicą, że kobiety mają wielkie serce! Wystarczy tylko rozejrzeć się dookoła, by dostrzec, że niezliczone rzesze kobiet troszczą się o innych ludzi na najrozmaitsze sposoby”. Donna - Marie Cooper O' Boyle, „Zakorzenione w miłości”
„Chwal Twojego Boga za wszystkie drzwi, które dla Ciebie otwiera... a może jeszcze mocniej uwielbiaj Go za te, które w Swej mądrości zamyka”. Leah Darrow
„Aborcyjne lobby sprzedało kobietom kłamstwo, że aborcja jest niezbędna do ich wyzwolenia i dobrobytu. W rzeczywistości wykopała jedynie dół pomiędzy matkami i ich dziećmi, niszcząc najświętszy rodzaj ludzkiej relacji. Jako społeczeństwo musimy powrócić do fundamentalnych wartości - do szacunku wobec każdego życia, w tym tego najbardziej niewinnego, bezbronnego”. Lila Rose, założycielka Live Action
„Szatan wie, że każda kobieta ma w sobie ukryty, niewykorzystany potencjał prowadzenia dusz do Boga. Ponieważ boi się Twojego piękna, będzie chciał albo je zniszczyć, albo przed Tobą ukryć. Niebo i piekło znają wartość Twojego ciała i potęgę Twojego piękna. A Ty?” Jason i Crystalina Ebert
„Pytamy naszych mężów czy chłopaków: Dlaczego nie chcesz przejąć dowodzenia?, a kiedy okazują siłę, odpowiadamy: Możesz dowodzić, ale nie w ten sposób”. D. Gresh, J. Slattery „Grey zdemaskowany”
„Jest coś wspaniałego w zaufaniu sile mężczyzny, który potrafi zaopatrzyć, ochronić i poprowadzić. I tak kobiety gubią się pomiędzy tęsknotą za silnym mężczyzną a niechęcią do bycia kontrolowaną”. D. Gresh, J. Slattery „Grey zdemaskowany”
„Skrycie tęsknimy za tym, co zniszczyła nasza własna niezależność - za silnym, pewnym siebie mężczyzną”. D. Gresh, J. Slattery „Grey zdemaskowany”
Strona 1 z 60
Top