Cytaty dla kobiet (1544)

Cytaty dla kobiet – godz. 22:00

Ten dział został wymyślony przez kobietę i powstał ze szczególną myślą o kobietach. Codziennie późnym wieczorem rozsyłamy wartościowy cytat dotykający tematu kobiecości.

np. „Kobieta, która wie kim jest – w swoim pięknie, dzięki Jego łasce – ma w sobie pewność, której nikt i nic jej nie zabierze. Musimy pozwolić, aby ta prawda przeniknęła do samej głębi naszych serc. Jesteśmy kochane i piękne”. Mary Bielski, spotkanie „Uzdrowiona kobiecość”

„Jeśli nie mamy czasu dla Boga i nie rozważamy tego, co do nas mówi, nie będziemy w stanie rozróżnić, co jest prawdą, a co kłamstwem. Pamiętaj, żeby zapisywać to, co usłyszysz, w przeciwnym razie bardzo szybko o tym zapomnisz”. Renee Swope „Kobieta pewna siebie”
„Wszystko, czego pragniesz dowiedzieć się o Bogu, jest zawarte w Jego słowie. Jeśli nie czytałaś nigdy Biblii, zachęcam, żebyś zaczęła od Ewangelii według św. Jana, a potem przeczytała cały Nowy Testament”. Renee Swope „Kobieta pewna siebie”
„Im więcej czasu spędzasz z Bogiem, tym bardziej będziesz tęsknić za tym spotkaniem i wydłużać jego czas. Zaplanuj krótsze rozważanie na każdy dzień oraz dłuższe studium Bożego słowa raz w tygodniu, podczas którego nikt nie będzie ci przeszkadzał”. Renee Swope „Kobieta pewna siebie”
„Zaplanuj randkę z Bogiem. Każdego dnia zaplanuj czas, który spędzisz z Jezusem. Podobnie jak w przypadku każdej innej relacji, na której ci zależy, musisz świadomie wygospodarować czas. Nie znajdziesz tego czasu ot tak po prostu, musisz zaplanować to spotkanie”. Renee Swope „Kobieta pewna siebie”
„Czas spędzony z Bogiem to sprawa najważniejsza. Kiedy mam dużo zajęć, planuję ten czas w moim notesie”. Renee Swope „Kobieta pewna siebie”
„Jeśli rozpoczynamy dzień, słuchając Boga i rozmawiając z Nim, to potem łatwiej rozpoznaję Jego głos, gdy szepce coś do mojej duszy. Można to porównać do sprzątania bałaganu w głowie i przygotowywania serca na głos Pana”. Renee Swope „Kobieta pewna siebie”
„Zbyt często prowadzimy monolog w myślach, zamiast zwrócić się do Jezusa, dopóki nie jest za późno. Przecież Jezus zaprasza nas, żebyśmy do Niego przychodziły i z Nim rozmawiały. Obiecuje, że da wytchnienie naszym niespokojnym sercom”. Renee Swope „Kobieta pewna siebie”
„Jeśli będziesz wierna sobie, takiej jakiej pragnie cię Bóg, odnajdziesz życie, o jakim marzysz: świadome, odważne i pełne sensu. Pamiętaj, że Bóg cię zna i kocha za to, że jesteś. Pragnie tylko, żebyś coraz bardziej upodabniała się do Niego, stając się coraz bardziej sobą!” Renee Swope „Kobieta pewna siebie”
„Zanim Bóg stworzył świat, wybrał cię do odegrania roli w jego historii – uczynił cię swoją córką, przyjął do rodziny i obsadził w głównej roli, przeznaczył do wspaniałych rzeczy, które zaplanował. Skoro zostałaś wybrana, to masz coś wyjątkowego do zaproponowania, co ma duże znaczenie. Nie jesteś kimś niepożądanym i oderwanym od całej reszty, tylko kimś upragnionym i chcianym! Kobieta o odważnym sercu wierzy, że Bóg pragnie uczynić coś ważnego poprzez jej życie, więc szuka sposobów, żeby Mu to ułatwić”. Renee Swope „Kobieta pewna siebie”
„Bóg wpisał w serce każdej z nas pragnienie przemiany świata i uzdolnił nas do tego, dając nam konkretną osobowość, pragnienia, umiejętności, talenty i życiowe doświadczenia. Wszystko to przygotowuje nas do roli, którą mamy do odegrania w historii, którą On pisze od początku świata”. Renee Swope „Kobieta pewna siebie”
Strona 1 z 78

Top