SMS Z NIEBA z Biblii interlinearnej (1257)

SMS z Nieba z Biblii interlinearnej – 7:30

 Fragment Słowa Bożego (z czytań z danego dnia) z Biblii interlinearnej.

 np. „Dla tego mówię wam, że zabrane zostanie od was królestwo Boga i dane zostanie narodowi czyniącemu owoce jego”. (Według Mateusza 21, 43)

„Piękną walkę zwalczyłem, biegu dokonałem, wiarę ustrzegłem”. (Do Tymoteusza II 4, 7)
„(Dla) wolności nas Pomazaniec uwolnił; trwajcie więc i nie znowu jarzmu niewoli dawajcie się trzymać”. (Do Galatów 5, 1)
„dowodzi zaś swojej miłości ku nam Bóg, bo jeszcze grzesznikami (kiedy) byliśmy my, Pomazaniec za nas umarł”. (Do Rzymian 5, 8)
„Każde drzewo nie czyniące owocu pięknego wycinane jest i w ogień rzucane jest”. (Według Mateusza 7, 19)
„Nie dajcie świętego psom, ani nie rzućcie pereł waszych przed świnie, coby nie zdeptały was stopami ich i zwróciwszy się (nie) rozerwały was”. (Według Mateusza 7, 6)
„Obłudniku, wyrzuć najpierw z oka twego belkę, i wtedy przejrzysz, (by) wyrzucić drzazgę z oka brata twego”. (Według Mateusza 7, 5)
„Który bowiem chciałby życie jego uratować, zgubi je; który zaś zgubiłby życie jego ze względu na mnie, ten uratuje je”. (Według Łukasza 9, 24)
„Nie więc martwcie się na jutro, bowiem jutro martwić się będzie o siebie. Wystarczające dniowi zło jego”. (Według Mateusza 6, 34)
„Nie gromadźcie wam skarbów na ziemi, gdzie mól i rdza niszczy i gdzie kradnący włamują się i kradną”. (Według Mateusza 6, 19)
„Wziąwszy zaś pięć chlebów i dwie ryby spojrzawszy do góry w niebo błogosławił je i połamał i dawał uczniom, (by) podać tłumowi. I Zjedli i nasyceni zostali wszyscy i zebrane zostało (to), (co zbyło) im, ułomków koszyków dwanaście”. (Według Łukasza 9, 16 – 17)
Strona 1 z 63

Top