SMS Z NIEBA z Biblii interlinearnej (1437)

SMS z Nieba z Biblii interlinearnej – 7:30

 Fragment Słowa Bożego (z czytań z danego dnia) z Biblii interlinearnej.

 np. „Dla tego mówię wam, że zabrane zostanie od was królestwo Boga i dane zostanie narodowi czyniącemu owoce jego”. (Według Mateusza 21, 43)

„Powiedział jej Jezus: Ja jestem (martwych) wstanie i życie. Wierzący we mnie, i choćby umarł, ożyje. I każdy żyjący i wierzący we mnie nie umrze na wiek. Wierzysz (w) to?” (Według Jana 11, 25 – 26)
„bo nie będzie niemożliwa u Boga wszelka rzecz”. (Według Łukasza 1, 37)
„Amen, amen mówię wam, że słowa mego słuchający i wierzący (temu). (który posłał) mnie, ma życie wieczne, i na sąd nie przychodzi, ale przeszedł ze śmierci w życie”. (Według Jana 5, 24)
„Po tym znajduje go Jezus w świątyni i powiedział mu: Oto zdrowy stałeś się. Już nie grzesz, aby nie gorsze ci coś stało się”. (Według Jana 5, 14)
„Powiedział im Jezus: Jeśli ślepymi bylibyście, nie mielibyście grzechu. Teraz zaś mówicie, że: Widzimy. Grzech wasz pozostaje”. (Według Jana 9, 41)
„Dla tego mówię wam, wszelki grzech i bluźnierstwo zostanie odpuszczone ludziom, zaś (na) Ducha bluźnierstwo nie zostanie odpuszczone”. (Według Mateusza 12, 31)
„Nie będący ze mną przeciw mnie jest i nie zbierający ze mną rozrzuca”. (Według Łukasza 11, 23)
„Amen bowiem mówię wam, aż przeminie niebo i ziemia, jota jedna lub jeden rożek nie przeminie z Prawa, aż wszystko stanie się”. (Według Mateusza 5, 18)
„Wtedy podszedłszy Piotr powiedział mu: Panie, ilekroć zgrzeszy przeciw mnie brat mój i odpuszczę mu? Aż do siedmiukroć? Mówi mu Jezus: Nie mówię ci aż do siedmiukroć, ale aż po siedemdziesiąt siedem”. (Według Mateusza 18, 21 – 22)
„Powiedział zaś: Amen mówię wam, że żaden prorok przyjęty jest w ojczyźnie jego”. (Według Łukasza 4, 24)
Strona 1 z 72

Top