SMS Z NIEBA z Biblii interlinearnej (393)

SMS z Nieba z Biblii interlinearnej – 7:30

 Fragment Słowa Bożego (z czytań z danego dnia) z Biblii interlinearnej.

 np. „Dla tego mówię wam, że zabrane zostanie od was królestwo Boga i dane zostanie narodowi czyniącemu owoce jego”. (Według Mateusza 21, 43)

„Jeśli zaś Duchowi dajecie się prowadzić nie jesteście pod Prawem”. (Do Galatów 5, 18)

„(Dla) wolności nas Pomazaniec uwolnił; trwajcie więc i nie znowu jarzmu niewoli dawajcie się trzymać”. (Do Galatów 5, 1)

„Dlatego, bracia, nie jesteśmy służebnej dziećmi, ale wolnej. (Dla) wolności nas Pomazaniec uwolnił; trwajcie więc i nie znowu jarzmu niewoli dawajcie się trzymać”. (Do Galatów 4, 31 – 5, 1)

„On zaś powiedział: Zaiste, szczęśliwi słuchający słowa Boga i strzegący”. (Według Łukasza 11, 28)

 

„Wiedzcie zatem, że (ci) dzięki wierze, ci synami są Abrahama”. (Do Galatów 3, 7)

 

„I ja wam mówię, proście i będzie dane wam, szukajcie i znajdziecie, pukajcie i otworzone będzie wam”. (Według Łukasza 11, 9)

„Odpowiadając zaś rzekł jej Pan: Marto, Marto, martwisz się i niepokoisz o wiele, jednego zaś jest potrzeba: Mariam bowiem dobry udział wybrała sobie, który nie zostanie odebrany jej”. (Według Łukasza 10, 41 – 2)

„Daję poznać bowiem wam, bracia, dobrą nowinę ogłoszoną jako dobrą nowinę przeze mnie, że nie jest według człowieka; ani bowiem ja od człowieka (nie) przyjąłem jej, ani (nie) zostałem nauczony, ale przez objawienie Jezusa Pomazańca”. (Do Galatów 1, 11 – 12)

„Powiedział zaś [do niego] Jezus: Nikt kto nałożywszy rękę na pług i patrzący na to, (co) z tyłu, zdatny jest królestwu Boga”. (Według Łukasza 9, 62)

„Odpowiadając zaś Jan rzekł: Mistrzu: zobaczyliśmy kogoś w imię twe wyrzucającego demony i zabranialiśmy mu, bo nie towarzyszy z nami”. (Według Łukasza 9, 49)

Strona 1 z 20
Top