poniedziałek, 13 listopad 2017 11:48

Regulamin dla wysyłających

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

DLA WYSYŁAJĄCYCH SMS Z NIEBA NA ZWYKŁE TELEFONY

 

 1. Aby włączyć się w inicjatywę Fundacji SMS Z NIEBA „Ewangelizuj razem z nami”, która polega na codziennym wysyłaniu SMS Z NIEBA do określonej liczy osób, należy na numer 512 246 412 przesłać sms o treści: "Chcę przesyłać dalej (...)". W nawiasie wstawiając liczbę numerów, do ilu osób chcesz przekazywać Słowo, np.: "Chcę przesyłać dalej (2)".
 2. Po przesłaniu smsa o treści "Chcę przesyłać dalej (...)" - patrz punkt nr 1 - dostaniesz od nas numery, na które zobowiązujesz się codziennie wysyłać SMS Z NIEBA.
 3. Zobowiązujesz się do CODZIENNEGO wysyłania SMS Z NIEBA na otrzymane od Fundacji SMS Z NIEBA numery.
 4. Zobowiązujesz się informować Fundację SMS Z NIEBA o wszelkich zmianach, tj.
  • zmianie numeru,
  • zaprzestaniu wysyłania (z odpowiednim wyprzedzeniem, aby była możliwość przydzielenia przesłanych numerów innej osobie),
  • rezygnacji poszczególnych numerów, które otrzymałeś od Fundacji SMS Z NIEBA.
 5. Fundacja SMS Z NIEBA nie ponosi żadnych kosztów, ani nie czerpie żadnych zysków w związku z wysyłaniem smsów na zwykłe telefony przez osoby, które dobrowolnie włączyły się w inicjatywę.
 6. Koszta, jakie ponosi osoba dołączająca do inicjatywy to koszta smsów według planu taryfowego operatora sieci, w jakiej ma telefon.
 7. Na otrzymane od Fundacji numery osoba chętna zobowiązuje się wysyłać tylko SMS Z NIEBA i ewentualne wiadomości podane przez Fundację. Za każdą wiadomość wysłaną na własną rękę Fundacja nie bierze odpowiedzialności.
 8. Gdyby zdarzyło się tak, że SMS Z NIEBA (z przyczyn nie zależnych od Fundacji) nie dojdzie poprzez aplikację, treści zawsze można odnaleźć na oficjalnej stronie Fundacji, spisać i rozesłać http://smsznieba.pl/aplikacja-mobilna-sms-z-nieba/sms-z-nieba/sms-z-nieba oficjalnym profilu facebookowym inicjatywy www.facebook.com/smsznieba oraz na stronie http://www.jezusnastadionie.pl/portal/sms-z-nieba

 

Czytany 8153 razy

Top