-->

Szkoła Nowej Ewangelizacji

SNE diecezji koszalińsko – kołobrzeskiej św. Jana Pawła II i bł. Matki Teresy z Kalkuty

Niektórzy myślą, że aby głosić Jezusa trzeba mieć dużo czasu, dużo pomysłów i totalną wolność od jakiegokolwiek lęku przed opinią innych.

My wiemy, że aby głosić Jezusa, trzeba spotkać Jezusa i pozwolić Mu na to, aby dał nam doświadczyć swojej miłości. Dlatego, my, tak często powtarzamy słowa Pisma Świętego: „Bo my nie możemy nie mówić tego, cośmy widzieli i słyszeli”. (Dz 4, 20)

 Spotkanie z Jezusem zmienia kompletnie wszystko! Nadaje nie tylko sens życiu, ale sprawia, że życie z Nim ma niezwykły smak. Szkoła Nowej Ewangelizacji jest pomysłem Ducha Świętego, by ludzie, którzy pozwolili się Bogu pokochać, mogli uczyć się mówić o Nim tam, gdzie żyją, pracują, mieszkają. Chcemy opowiadać światu o tym, co Bóg dla nas uczynił. Zapraszamy każdą osobę, która wzrasta we wspólnocie, i która poszukuje wspólnoty, by włączyć się w dzieło ewangelizacji i służyć Bogu całym sobą.

  

Kontakt:

ul. Staszica 38
75 - 449 Koszalin

Telefon:
biuro rekolekcyjne - tel. 783 390 033

Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 18:00 (biuro nieczynne jest w również w dni świąteczne)

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zapraszamy na naszą stronę www.kochaj.my oraz do włączania się we wszelkie inicjatywy, jakie podejmujemy.

 

Top