-->

4800 sekund pozytywnego przekazu

4800 sekund pozytywnego przekazu to przeważnie czas trwania każdej z płyt, które rozdajemy podczas rekolekcji i misji parafialnych. Obecnie płytą CD najczęściej rozdawaną, jest zapis spotkania modlitewnego zespołu Pieśń Chwały z Koszalina.

Płyty, jakie prezentujemy są owocem całkowitego zawierzenia Bogu. Już na okładce widnieje prowokacyjny tekst, iż płyty nie da się kupić! Płytę można otrzymać na „inicjatywach ewangelizacyjnych” - uczestnicząc w nich.Oczywiście koszt, jaki został poniesiony w związku z wydaniem (studio, tłocznia, podatek i tym podobne) został  pokryty częściowo z pożyczonych pieniędzy. To dlatego, otrzymując CD, zachęcamy do złożenia daru serca do puszki. Tym darem może być zarówno modlitwa (często osoby deklarują na kartce, jaką formę przyjmuje ich modlitwa za projekt), jak i ofiara materialna (dlatego na okładce CD podane jest konto, gdyby ktoś chciał w ten sposób wesprzeć projekt). Taka koncepcja dystrybucji CD projektu jest owocem mojej prywatnej audiencji u Ojca św. Jana Pawła II pod koniec Jego życia.

Projekt 4800 sekund pozytywnego przekazu to także inicjatywa, poprzez którą pragniemy, wraz z ekipą, dzielić się codziennie jakimś dobrym wydarzeniem, które organizujemy lub o którym wiemy – konferencjami, rekolekcjami, prelekcjami, warsztatami, koncertami, spotkaniami, itp. – w całej Polsce i za granicą. Chcemy mówić o dobrych i wartościowych przedsięwzięciach, w których warto wziąć udział.

Jeśli chciałbyś podzielić się z nami informacją o jakimś wartościowym wydarzeniu, byśmy opublikowali ją na naszej stronie, napisz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli chcesz otrzymywać na swój adres mailowy informacje o takich wydarzeniach możesz zapisać się do newslettera, wchodząc na stronę www.4800sekund.kdm.pl

 

 

 

ks. Rafał Jarosiewicz

 

Top