poniedziałek, 22 styczeń 2018 12:03

Regulamin usługi DUCHOWE WZRASTANIE

§1 Wstęp

Niniejszy regulamin usługi DUCHOWE WZRASTANIE, zwanym dalej „Regulaminem”, określa zasady świadczenia tej usługi przez Fundację SMS z Nieba z siedzibą przy ul. Chrobrego 7 w Koszalinie.

§2 Umowa

 1. Usługa DUCHOWE WZRASTANIE polega na przesyłaniu przez Fundację na podany przez użytkownika tej usługi adres pocztowy, darmowych przesyłek zawierajacych płyty, książki lub inne materiały przeznaczone do duchowego wzrostu.
 2. Użytkownik zawiera umowę o świadczenie usługi DUCHOWE WZRASTANIE z Fundacją, poprzez wypełnienie formularza  na stronie www.smsznieba.pl, udostępniając swoje dane teleadresowe (imię, nazwisko, adres, email, nr telefonu)
 3. Procedura zawarcia umowy:
  1. Użytkownik wypełnia formularz rejestracyjny i zatwierdza go przyciskiem "Zamawiam", co powoduje wysłanie zamówienia do Fundacji.
  2. Użytkownik klikając link aktywacyjny zawiera umowę na darmową usługę DUCHOWE WZRASTANIE .
 4. Umowa o korzystanie z usługi DUCHOWE WZRASTANIE zostaje zawarta na czas nieokreślony.
 5. Użytkownik ma prawo wypowiedzieć umowę o korzystanie z usługi DUCHOWE WZRASTANIE. Wypowiedzenie skutkuje natychmiastowym usunięciem danych Użytkownika z bazy usługi DUCHOWE WZRASTANIE.
  Wypowiedzenie umowy może odbyć się:
  1. pisemnie przez email z adresu wskazanego w zgłoszeniu
  2. pisemnie w formie papierowej na adres Fundacji (Fundacja SMS z Nieba, ul. Chrobrego 7, Koszalin)
  3. telefonicznie (aktualny numer telefonu w zakładce "kontakt")

§3 Koszty usługi

Usługa DUCHOWE WZRASTANIE jest bezpłatna.

§4 Opis usługi DUCHOWE WZRASTANIE

 1. Usługa polega na wysyłaniu do Zamawiajacego przez Fundację SMS z Nieba, materiałów w postaci książek, płyt, broszur i innych, które ze względu na swoją treść mają służyć odbiorcy do wzrostu duchowego.
 2. Wysyłane materiały są zgodne z nauczaniem Kościoła Katolickiego.
 3. Wszystkie wysyłane materiały są DARMOWE.
 4. Odbiorcy mogą (ALE NIE MUSZĄ) składać ofiary w postaci darowizn na konto Fundacji, z których Fundacja dofinansowuje realizacje niniejszej usługi.

§5 Wymagania

Do korzystania z usługi DUCHOWE WZRASTANIE, konieczne jest posiadanie adresu korespondencyjnego (nie musi być zameldowania), adresu email oraz nr telefonu.

§6 Reklamacje

1. Reklamacje należy składać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. W reklamacji należy podać dane osoby zgłaszającej reklamację, niezbędne do rozpatrzenia reklamacji oraz opis nieprawidłowości w usłudze DUCHOWE WZRASTANIE.

3. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie do 14 dni od dnia wpłynięcia reklamacji.

Top